Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Profesjonalni gracze - refleks pilota, ale płuca wieloletniego palacza

37 postów w tym temacie

U mnie kondycha też leży... ale przez studia. teraz znowu siedząca praca (w dużym wymiarze godzinowym) i ciągnie się to dalej. Muszę szybko zmienić job ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 21:29, Siberian_Husky napisał:

O tak na forum to każdy ma idealne BMI, codziennie jeździ rowerem, biega, korzysta z
Nike+ etc. a gra od czasu do czasu ;]

Nie zapomnij, że jeszcze trzeba do pracy jeździć, ja mimo, że BMI mam ok to jednak brzuszek jest i trzeba by było ten tłuszczyk zrzucić, 1 godzina ostrej jazdy w jedną i 1 godzina jazdy powrotnej - czas by siąść przy konsoli/komputerze dziennie po 20 i w weekendy jak się nie pracuje ale to też dopiero po 20 - ja tylko na rowerku jeżdżę i nic więcej bo musiał bym zrezygnować z grania a to jest jak nałóg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ameryki to ten naukowiec nie odkrył. W newsie trochę brakuje informacji, bo to że pasywny tryb życia wiąże się z brakiem kondycji fizycznej to chyba nie trzeba dowodzić. To nie jest tylko problem progamerów ale wszystkich osób pracujących na siedząco średnio po 8 godzin dziennie (a takich zawodów jest mnóstwo). Mogli by wspomnieć jakie są minusy braku kondycji w epoce gdzie powoli nie ma konieczności wychodzenia z chałupy i w zasadzie kondycja potrzebna jest tylko do przedłużenia życia (co z tego że osiągniesz 100kę jak 30 lat żyjesz jako nieporadny staruszek) i zwiększenia liczby dostępnych opcji rozrywki (sport itp. - to jedyny plus jaki widzę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 21:07, Pile napisał:

Ja mam jakieś 187cm i ważę 62 kg. Czyli jestem chudy jak patyk ;D
Codziennie robię jednak na rowerze do szkoły w sumie 16km. Dodatkowo ćwiczę sztuki walki
a więc chyba nie jest źle ;]


U kobiet nazywają to anoreksją i idą z tym do Ewy Drzyzgi ;) A tak na serio... Nie jestem "pro", ale z kondycją nie jest najlepiej. Ale żeby płuca? No nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2010 o 21:56, djsound napisał:

U kobiet nazywają to anoreksją i idą z tym do Ewy Drzyzgi ;)


u mężczyzn nazywa się to ektomorfizm i jest związane z typem konstytucyjnym. przynajmniej jego (i mój w sumie też) procent tłuszczu to maks 8-10%, o czym reszta świata może pomarzyć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 182 i prawie 73 kg. Nie za mało, nie za dużo, jest ok ;). Na kondycję nie narzekam- biegam, pływam, jeżdżę na nartach, na desce. Po górach też się fajnie łazi. Na pewno nie jestem typowym graczem, ale mam też dłuższe sesje z PS3 ;). Szkoda, że tylko na weekend, a i to nie każdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 21:49, poland1990 napisał:

tak dla zapamiętania pisze się ruszyć żyć :P


http://sjp.pwn.pl/slownik/2518752/rzy%C4%87

Z reguły nie poprawia się, jeśli samemu się poprawianej części nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 22:01, hans_olo napisał:

> tak dla zapamiętania pisze się ruszyć żyć :P
Tak? A jak to przetłumaczysz na polski?

yay sorry z własnej niewiedzy cos nabazgrałem sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, zróbcie Naszą Klasę na gramie, niech każdy podaje swoje wymiary, a potem niech jeszcze słitaśne fotki pododaje, będzie totalny odlot...
Jeżeli ktoś nie rusza się, to nieważne czy będzie chudy, czy gruby - kondycję będzie miał kiepską, żadne odkrycie to nie jest, wcale nie trzeba robić badań akademickich. To tak, jakby laboratoryjnie udowodnili, że jedzenie pięciu tabliczek czekolady mlecznej i wypijanie do tego 3 litrów Coli dziennie powoduje otyłość, no shit :P

Ostatnio na Comedy Central leciał odcinek o WoWie, skąd pochodzi foto do newsa - ubaw po pachy ^_^ A Eric i jego interkom - setny ubaw po pachy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 00:38, PinKee napisał:

Tak jest, zróbcie Naszą Klasę na gramie, niech każdy podaje swoje wymiary, a potem niech
jeszcze słitaśne fotki pododaje, będzie totalny odlot...
Jeżeli ktoś nie rusza się, to nieważne czy będzie chudy, czy gruby - kondycję będzie
miał kiepską, żadne odkrycie to nie jest, wcale nie trzeba robić badań akademickich.
To tak, jakby laboratoryjnie udowodnili, że jedzenie pięciu tabliczek czekolady mlecznej
i wypijanie do tego 3 litrów Coli dziennie powoduje otyłość, no shit :P


No, tak prawdę mówiąc, to można jeść pięć tabliczek czekolady dziennie, wypijać 3 litry koli i nie tyć :P. Trzeba tylko to wszystko spalać he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kondycja: wątpliwa. Konsola pomaga bo wystąpiły u mnie dwa duże zatory żylne na obu łydach i muszę dużo leżeć z nogami lekko do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myslalem, ze mam niedowage... przy ok. 60kg i ok. 175cm wzrostu. Lepiej zacznij wiecej jesc, niezdrowo tak malo jesc. Sam trenuje sztuki walki i biegam duzo, i czuje ze dodatkowe 5-6kg by mi dobrze zrobilo, tylko nie moge przytyc xD

btw. fajny news ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować