Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 11 - beta-test

10 postów w tym temacie

Łukasz M. Wiśniewski

Konsolowa FIFA 10 to najlepsza gra traktująca o futbolu. Ciężko było sobie wyobrazić, że jej autorzy stworzą coś lepszego. Cóż... FIFA 11, choć gotowa w 50 procentach, już teraz rządzi - oto wrażenia z pobytu w Vancouver, w siedzibie producenta – EA Sports.

Przeczytaj cały tekst "FIFA 11 - beta-test" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja PC będzie jak zwykle fifą 07 z uaktualnionymi składami. W końcu udało mi się dorwać PS3 i teraz nie mam sie co martwić, że znów EA od fify PC wypuści badziew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nic się nie stało" będzie fajnie usłyszeć, ale lepsze byłoby "J***ć PZPN" ;]
Czekam na grę, bo FIFA 10 już opanowana do poziomu Legendarnego. Porównując nawet te podrasowane screeny, czy jak to tam nazwać, z tymi z poprzedniej wersji, widać dużą różnicę. Can''t wait :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś takie plotki słychać(ale gdzie dokładnie nie wiem:P), że wersja PC i konsolowa ma być taka sama...:> Byłby to niezły ruch ze strony EA - jak nowy PES dalej nie będzie się rozwijał(a wszystko na to wskazuje), to zmietliby Konami z rynku na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 15:13, Nephren-Ka napisał:

Gdzieś takie plotki słychać(ale gdzie dokładnie nie wiem:P), że wersja PC i konsolowa
ma być taka sama...:>


Napisali tak w najnowszym numerze CD-Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ło raju jeszcze nie znudziła mi się FIFA 10, a tu już na 11 trzeba się gotować i to jeszcze lepszą - normalnie strach myśleć jak mi to zrujnuje studia :D . Sam typ zmian jaki ma być wprowadzony bardzo mi odpowiada. Niech to będzie nawet trudniejsze, ale niech daje lepszą iluzję oglądania prawdziwego meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować