Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jakub Błaszczykowski z Borussii Dortmund na okładce FIFA 11?

23 postów w tym temacie

Ja bym nie wysuwał tak szybko wniosków po samym cieniu. Równie dobrze, może to być jakiś inny piłkarz z długimi włosami, dajmy na to Torres. Pożyjemy zobaczymy. A co do samej gry to "uwierzę na słowo, jeśli ujrzę" oczywiście mowa o wersji na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co się wysilają i dają tych śmiesznych polskich "piłkarzy" na okładki. Nie możemy mieć takich samych okładek jak np w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro daja polskich pilkarzy na okladce, to w tle powinni dac jeszcze tablice z wynikiem wczorajszego meczu.
Wysoka sprzedaz murowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na 100% jest Błaszczykowski(ten numer na spodenkach wprowadzili chyba jedynie dla zmyłki). Ciekawe, czy to już oficjalna okładka, czy tylko taki koncept art i wersja końcowa się zmieni. IMO raczej tak się stanie, patrząc chociażby na poprzednie okładki piłki od EA na których widniały kolorowe sylwetki piłkarzy, często wykonujących tzw. "cieszynkę", dlatego myślę jednak, że okładka podczas kolejnych miesiącach prac na grą ulegnie zmiany, albo kto wie, może to kolejny element tej wielkiej rewolucji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 14:57, Scorpio100 napisał:

"to jest POLSKA okladka, daja na nich polskich pilkarzy"

Hmmm... To np. Rooney jest Polakiem? :P


Od strony ojca xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 15:10, Kafar napisał:

poza taka jaką każdy możne przybrać.. dlatego pewnie to JA jestem na okładce. Głupi news.


Ale po rysach, włosach i posturze najbliżej jest do Błaszczykowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 15:24, Arkads napisał:

> poza taka jaką każdy możne przybrać.. dlatego pewnie to JA jestem na okładce. Głupi
news.

Ale po rysach, włosach i posturze najbliżej jest do Błaszczykowskiego.


i na pewno po DNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie on tam bardziej Aguero przypomina, chociaż trochę za chudy jak dla mnie i Aguero raczej koszulki w spodenkach nie trzyma. Na Błaszczykowskiego za mały jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować