Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie Episode 3, nie Left 4 Dead 3 - Valve na E3 pokaże coś związanego z Portalem 2

34 postów w tym temacie

Grzegorz Bonter

Ostatnie pogłoski dotyczące możliwości pojawienia się na E3 trzeciego epizodu Half-Life'a 2 wywołały lawinę pytań do Valve. Zirytowane studio wyjaśniło, co zobaczymy na targach w Los Angeles.

Przeczytaj cały tekst "Nie Episode 3, nie Left 4 Dead 3 - Valve na E3 pokaże coś związanego z Portalem 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studio ma praktycznie darmową reklamę, jest aktualnie na ustach wielu graczy, jednym słowem - popularność.
A oni są jeszcze poirytowani. Bez łaski, Valve, naprawdę o.O

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się zaczyna - łee, lipa itd. Jak już mówiłem gdy tylko zapowiedziano niespodziankę - będzie mega rozczarowanie. Cóż Valve (jak to duże studio) ma nas w D. To i my miejmy ich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ku*wa mać,ja pier*ole,ch*j,ch*j,ch*j.Nienawidzę Valve.Ich gry same w sobie są zajebiste,ale sama firma najwyraźniej ma fanów w dupie.Że też takim ludziom wyrasta dobra opinia bo "if gfry sfom fajne i rekompfemsujom czekfanie".
Łaski bez,niech czekają następne sześc lat aż o Half-Lif''e wszyscy zapomną i nikt tego nie kupi.Mi do szczęścia wystarczy porządny mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach... jak ja kocham internet.

Prezentacja Portala 2 - Łał, super!
Odwołana, zamiast tego "niespodzianka" - Łał, jeszcze lepiej!
Niespodzianka to Portal 2 - Valve to ****, *****, **** i *****!

Wasze reakcje są zabawne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 23:27, SarenkaB napisał:


> Wasze reakcje są zabawne. ;)
Jesteś cool,jesteś panem życia i jesteś inteligentny.

a twoja wypowiedz to dno i nic nie wnosi, natomiast dareda to trafne podsumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 23:31, Szejkon napisał:

>
a twoja wypowiedz to dno i nic nie wnosi, natomiast dareda to trafne podsumowanie.

Bla,bla,bla,bla,bla-bla bla,bla bla bla bla-bla bla.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 23:32, SarenkaB napisał:

> >
> a twoja wypowiedz to dno i nic nie wnosi, natomiast dareda to trafne podsumowanie.

Bla,bla,bla,bla,bla-bla bla,bla bla bla bla-bla bla.:(

Jeden z modernistycznych twórców (niestety nie pamiętam, który) napisał poradnik prowadzenia sporów. W jednym z ostatnich punktów opisuje on, że jeśli nie ma się żadnych rozsądnych argumentów i jesteśmy skazani na przegraną, należy przestać skupiać się na temacie rozmowy i zacząć bezpośrednio atakować drugą stronę sporu.

Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 23:38, SarenkaB napisał:

Cóż,to był argument,tyle że sprytnie schowany za tymi kontrowersyjnymi słowami.Jak w
bajkach Andersena.

Andersen właściwie pisał baśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś związanego z Portalem 2 czyli wiadomość że Portal 2 wyjdzie razem z 3 Epizodem ;)

Ale serio to teraz się okazuje kto jest prawdziwym fanem a kto nie, ja jestem prawdziwym fanem i się na Valve nie gniewam Ep3 wyjdzie widać w przyszłym roku i mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrobina prywaty. Nie jestem fanem Valve. Jestem Fanatykiem. Ale to inna sprawa. Ciekawe co może być tą niespodzianką może kolejny "Ello" Pakiet jak w wypadku Ep.2 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 00:06, Namaru napisał:

> Cóż,to był argument,tyle że sprytnie schowany za tymi kontrowersyjnymi słowami.Jak
w
> bajkach Andersena.
>
Andersen właściwie pisał baśnie...

Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować