Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie Episode 3, nie Left 4 Dead 3 - Valve na E3 pokaże coś związanego z Portalem 2

34 postów w tym temacie

Dared00 napisał dokładnie to co ja chciałem napisać.
To jest po prostu żenujące patrzeć jak ludzie najpierw się zachwycają żeby zaraz potem pluć jadem.
HL wyszedł w 1998. HL2 wyszedł w 2004. To jest 6 lat przerwy na miłość boską. Czyli tyle ile od HL2 do teraz.
Można by więc dać Valve trochę czasu na zrobienie i ogłoszenie HL3 a nie dostawać jakiejś sraczki słownej, że Valve niedobre i be bo robią niespodziankę z Portalem 2.
Ludzie wyluzujcie trochę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 08:11, Phobos_s napisał:

Można by więc dać Valve trochę czasu na zrobienie i ogłoszenie HL3

Ale nikt nie mówi o Half Life 3, tylko o Episode 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano faktycznie, przecież Portal jest blisko związany fabularnie z Half Lifem. Nawet wydaje mi się, że to co dzieje się w Portal 1, jest na chwilę przed wydarzeniami z HL 1. Jest na to bardzo wiele dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 08:21, Markush napisał:

Ale nikt nie mówi o Half Life 3, tylko o Episode 3


No jeśli ktoś pisze "Half-Life" to raczej odczytuję to jako kolejną część a nie epizod. Ale to i tak nie chodzi o to czy HL3 czy Ep3 tylko o fakt jak ludzie się zachowują.
Swoją drogą wypuszczanie kolejnego dodatku do gry sprzed pół dekady to sorry... Jakieś nieporozumienie.
Wg mnie Ep3 powinno już dawno leżeć zakopane i jedyną słuszną opcją jeśli chodzi o tę serię byłby HL3, więc płacz za Ep3 tym bardziej jest niezrozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra stara = zła gra i trzeba zrobić nową... To tak jakbyś mówił, że po co robią Cataclism do WoWa, przecież to stare już, niech zrobią nową grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie doliczacie mnie do zacnego grona napuszonych ludzi na Valve.
Nic o Portal 2 nie komentowałem (bo szczerze mnie to nie interere), ale jak przeczytałem, że firma jest "poirytowana" zainteresowaniem, to nie wytrzymałem i zostawiłem stosowną notkę. Tyle.
Także trochę dołuje, że jedni wsadzają wszystkich do jednego wora...

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 07:00, Markush napisał:

Przecież wszyscy już wiedzą, że Valve pokaże Duke Nukem Forever... Phi macie nieaktualne
informacje... ;]


To może Duke będzie głównym bohaterem Portala 2! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 08:49, Markush napisał:

Gra stara = zła gra i trzeba zrobić nową...


Tego nie powiedziałem więc proszę mi tu nic nie ''imputować'' ;)

Dnia 10.06.2010 o 08:49, Markush napisał:

To tak jakbyś mówił, że po co robią Cataclism
do WoWa, przecież to stare już, niech zrobią nową grę.


Nie porównuj HL2 do WoW''a. Robienie nowej gry dla jednego gracza a nowej gry online to jednak ogromna różnica. MMO to nie tylko gra ale i cała infrastruktura której nie da się tak łatwo wykorzystać do nowego tytułu.
Mnie bardziej chodzi o to, że to już trwa za długo i nie ma sensu ponowne odgrzewanie kotleta pod tytułem HL2 za pomocą kolejnego epizodu. Po prostu czekam na coś nowego, świeżego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej ojej. Ja tam się nie przejmuję kompletnie. Jak biorę do ręki grę Valve to wiem, że jest dokończona, przemyślana i zrobiona w 99%. Inne studia wydają gry ukończone na 80% (Epic), czasem jeszcze mniej, wycinają zawartość bo nie było czasu na jej ukończenie... No dobra, raz Valve odwaliło kichę w przypadku Left 4 Dead ale mam nadzieję, że nie będą tego powtarzać i póki co - nie mam obaw. W tym roku raczej nie będzie żadnej gry od Valve więc nad czym rozpaczać? Wydają gry jak Blizzard, brakuje im jeszcze ustalania daty premiery na "Gdy będzie gotowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować