Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zjazd Twórców Gier 2010 pod patronatem gram.pl!

18 postów w tym temacie

@Liszeq_Lock: Odwrotnie. Zjazd Twórców Gier jest nakierowany na to, jak stworzyć grę. A E3 o którym mówisz jest prezentacją tego, co twórcy zrobili i co mają zamiar dorzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść na stronę i już widzimy:

- Uczestnictwo w konferencji jest odpłatne - jednorazowo, 10 złotych

Zakładka dojazd i noclegi:

- Obecna cena za jedną noc (w sumie planujemy 4) wynosi 27 złotych

Dokładniejsze informacje na temat zapłaty za nocleg, na miejscu czy przedpłatą, zostaną podane w terminie późniejszym.

Na dodatek wypisane są ew. dojazdy tramwajami, kolejkami SKM, Autobusami.... Wystarczy poczytać na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że tu jakieś relacje na gram.pl będą z tego zjazdu, fajnie było by zobaczyć jakieś info o tworzeniu gier- o którym jest mowa w newsie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare info :).
Jak uda mi się nakłonić rodziców to pojadę. No i kasy na podróż może zabraknąć (to dla mnie drugi koniec Polski :P).
Chociaż tyle, że znam parę osób jadących...na razie tylko z netu, no ale... ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Liszeq_Lock Może nie E3 dla ubogich, ale dla Polaków, po polsku, o tym czego na codzień się nie słyszy. Polacy nie gęsi i swoje talenty mają.

@GerBeer Obie imprezy mają dużo wspólnego, ale mimo wszystko bliżej nam do Game Developers Conference odbywającej się nomen omen w San Francisco

@Bumblejazz Najwygodniej byłoby Ci jechać z Poznania albo Kalisza bezpośrednim TLK do Gdańska Oliwy

@karolekx23x impreza jest za darmo, ta opłata pokrywa jedynie koszty gadżetów i upominków dla was uprawniających do udziału w imprezie.

@Arkhaor Stare ale jare. Ja jako współorganizator serdecznie zapraszam i do komentowania i udziału w imprezie bo będzie się działo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juve-fan-sebek ja przy najlepszym układzie mam tylko 1222.2 mile, ale zapewne koło 1500 będę miał. I mam na myśli mile, a nie kilometry :) Więc uwierz dasz radę. Są osoby skore do przybycia z Rybnika czy nawet okolic Lublina :)

Feanor, a co się dzieje innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fanotherpg: Bitwa rozegrała się 15-go lipca 1410, a inscenizacja odbywa się zawsze w sobotę najbliższą 15.07 danego roku. Tym razem przypada na 17-go. Część ludzi rozbija się na polach już nawet 10-go, ja docieram 13-go wieczorem a od 14-go wszystkie chorągwie mają obowiązek być już full historyczne, więc można by powiedzieć, że wtedy oficjalnie zaczyna się impreza. 600-lecia nie odpuszczę ;) Mam nadzieję, że ZTG dalej będzie się odbywał w Gdańsku w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojawiła się nowa aktualizacja nie tylko uzupełniające listę prelekcji do 29 pozycji, czy też prezentująca nowych patronów i sponsorów ale przedewszystkim prezentująca listę wszystkich poprawnie zarejestrowanych uczestników Zjazdu. Tak więc jeżeli chcesz się dowiedzieć co i jak warto zajrzeć na http://zjazdtworcowgier.pl - zabawę zaczynamy za DWA TYGODNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować