Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 marzeń, których spełnienia oczekujemy na E3

37 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Zastanawialiście się kiedyś nad listą tego, co tak naprawdę chcielibyście zobaczyć na tegorocznych targach E3? Myślę, że odpowiecie: tak. W rozwinięciu możecie zapoznać się z podobnym rankingiem przygotowanym przez News10.

Przeczytaj cały tekst "10 marzeń, których spełnienia oczekujemy na E3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 Slim? No no, ciekawe. Właśnie dorobiłem się zwykłego Xboxa360, a tutaj już niby jego nowsza wersja : P i to z napędem Blu-ray... ehh, jakby to powiedział Ron Simmons ze skrzywioną miną - damn. Nie ma co ukrywać, że tegoroczne targi będą przeładowane świetnie zapowiadającymi się tytułami. Ja osobiście na swojej liście mam ich tyle, że lepiej nie wymieniać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciche nadzieje na:

*ogłoszenie kontynuacji Prince of Persia 2008
*nowego Raymana - z powrotem platformówkę
*MDK 3
*grywalne BG&E 2 lub chociaż gameplay
*prezentację gameplaya z multi AC: Brotherhood
*-------------------''---------------- Gears of War 3
*zapowiedź Heavy Rain na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 16:44, Khasim napisał:

*zapowiedź Heavy Rain na PC


nigdy się nie doczekasz^^

dobrze że napisał autor, że przez Amerykanów lista robiona bo by mnie dziwiły takie wymagania względem Xboxa ( blu-ray i wifi, po co ? i tak bedzie to ten sam xbox z większa pojemnością płyt, imo zbędną ^^ a po co komu wideo rozmowy i super przeglądarka w natalu jak ma opóźnienia w piłeczkach ? i nadal nie wyobrażam sobie na nim grać w fpsa bez przycisków ^^ ).

ja osobiście czekam na Star warsy różne, i gta:sa w hd chociaż Vc lepsze by było :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic tego co jest podane w news''ie na pewno nie pojawiłoby się w mojej 10tce.
1. Live w Polsce, w końcu
2. zapowiedz jakichś ciekawych rpgow, slasherow na xa bądź pc
3. rzeczywiste możliwości natala i jego cena
4. psp2
5. elder scrolls 5(wiem, że niby Bethesda nie zamierza nic zapowiadać, ale i tak na to po cichu liczę), half-life:e3
6. Heavy Rain na PC byłoby miło, ale to raczej się nie spełni.
Więcej mi aktualnie do głowy nie przychodzi. Ogólnie liczę, że Microsoft zaskoczy czymś na targach, bo to co teraz planuje wygląda bardzo skromnie.
ps. kolejność przypadkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powrotu ambitnych, skomplikowanych i wymagających produkcji, szczególnie na rynku cRPG i MMO, ale też strategii i i innych gatunków. Mniej Dawn of War''a II, Hello Kitty, Fable itp. Więcej Planescape''a, EVE, Deus Ex''a, Operation Flashpoint, Company of Heroes itp. produkcji nastawionych na odmianę i zwrot kierunku rozwoju branży o dobre 130-150 stopni. Tak daleko od casuali.

Wait, what?!

A że się nie da... wiem, ale miało być o marzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja licze tylko na Company of heroes 2, ale jak sobie fantazjujemy to i chcialbym zobaczyc HF2 E3 ewentualnie HF3

I jeszcze warcrafta 4 :)
Przydalo by sie zeby jeszcze pokazali masz effect 3 ale jakis czas temu powiedzieli ze trojke ominie tegoroczna impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to na tegorocznych E3 ma zostać zapowiedziane Live dla Polski. Jedyne Live w Środkowej Europie w Polsce - prestiż. Czesi możecie nas pocxałować w dupe, i Ruscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować