Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Mortal Kombat na PS3 i X360 w przyszłym roku

36 postów w tym temacie

Wow zaskoczył mnie ten trainer :D To coś zupełnie nowego w mortalu. Dość już tego głupawego 3D i postaci które ruszaja sie jak muchy w smole, a postacie ? były bardzo żałośnie zrobione. Sądze że Ed Boon wkońcu pokaże to co pokazywał w wczesniejszych latach. MK2 , MK Trylogy. Nic tylko czekać, dla takich gier nie sprzedałem jeszcze xboxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka - wszystkie lokacje to remake''i ze starej trylogii. Walki są pokazywane w kolejno:
- Johnny Cage vs. Sub-Zero: The Deadpool (MK2)
- Reptile vs. Nightwolf: The Pit II (MK2)
- Mileena vs. Sub-Zero: Throne Room (MK1) (W końcu powrót tego stage''a! Ani razu nie był odnawiany, nawet go nie było w MK Trilogy. Notabene, zauważcie siedzącego na tronie Shang Tsunga, nawet on jest w designie z MK1 :D)
- Kung Lao vs. Reptile: Living Forest (MK2)
- Końcowe fatality Kung Lao: Kahn''s Arena (MK2)

Jak widać, nie było ani jednego stage''a z MK3/UMK3. W sumie się nie dziwię, ponieważ większość plansz rozgrywała się w klimatach miejskich, a to pewnie w tej części nie będzie zbytnio pasować.
Mimo to, chciałbym aby z trójki powróciły lokacje takie jak:
- The Belltower
- Jade''s Desert
- The Temple
- The Cave
- Scorpion''s Lair
- The Soul Chamber
- The Balcony
- The Pit III
Akurat ww. pasują klimatem. Niestety nie liczę na powrót The Subway, bo to miejski stage. Będzie mi brakowało muzyczki z niej. ;\

Szykuje się konkurent SF IV! :D

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powrót starych lokacji - super! Trailer jest świetny, mam nadzieję że tym razem już tego nie spaprzą jakiś batmanem...Swoją drogą dlaczego MK nie wychodzi na PC?

Dnia 11.06.2010 o 10:32, Cygi napisał:

P.S.: Free Kevin! :D

O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Mortal Kombat przypominający MK I,II i III ,i nawet scenerie ze starych MK są (the Pit, i ta z kwasem nie pamiętam nazwy MK2) a może mi się tylko wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 11:23, rhyz napisał:

> P.S.: Free Kevin! :D
O co chodzi?


Cytat z pewnej gry. Jakiej? To już pozostawiam gramowiczom za odgadnięcie.
Szukajcie, a znajdziecie. :)

BTW
P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby MK nie był z pierdółkami typu DC itp. bo to ne trzyma sie kupy. Wolę klasycznego mk z dobrymi fatality ale najlepiej jakby był w połączeniu 2D i 3D jak np dzisiejszy street fighter. ale cóż jak ma być w pełnym 3D to żeby trzymał klimat zwykłego klasyka a nei z udziwnieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 00:09, blackdead3 napisał:

No to czekamy nie mogę się już doczekać. Od razu widać, że Fatality będą też ciekawe,
Kung lao potrafi użyć swego kapelusza.


Oj potrafi, mój ulubiony Fatal z wszystkich Mortali to właśnie Kung Lao w MK 2 gdzie rozcina kapeluszem na pół "w pionie" oponenta ;P YEAH ! :D

>Wolę klasycznego mk z dobrymi fatality ale najlepiej jakby był w połączeniu 2D i 3D jak np dzisiejszy street >fighter. ale cóż jak ma być w pełnym 3D to żeby trzymał klimat zwykłego klasyka a nei z udziwnieniami.

TO NAJLEPSZY POMYSŁ ! że też sam na to nie wpadłem. NeMo jesteś gieniuszem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 12:21, Cygi napisał:

> > P.S.: Free Kevin! :D
> O co chodzi?

Cytat z pewnej gry. Jakiej? To już pozostawiam gramowiczom za odgadnięcie.
Szukajcie, a znajdziecie. :)

BTW
P.S.: Free Kevin! :D


Może ten?

PS. Sorry za OT ale naprawde nie wiem gdzie mógł bym to wkleić, to forum nie ma priv-ów...

20100612094748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować