Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwolniony za granie na PSP

38 postów w tym temacie

Głupota ludzka nie zna granic... Ten "kierowca" powinien pójść do paki za spowodowanie zagrożenia życia i zdrowia swoich pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh chciał się po prostu poczuć w swoim autobusie jak w prawdziwej wypaśnionej bryce z wszelakim możliwym sprzętem :P A tak na poważnie to mogło się to skończyć niewesoło dla pasażerów :/ No chyba, że pykał na postoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu warte.
Na zachodzie mnóstwo kierowców busów czy TIR''ów używa urzadzeń do automatycznej nawigacji pojazdem (nie pamiętam jak się rzecz nazywa). I osobiście widziałem przez szybę, jak jeden kierowca gra w PS2 na zawieszonym na szybie małym LCD, a drugi ogląda telewizję, nie wiem czy nawet lekko kontrolując trasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 14:28, Jacek W. napisał:

A w ogóle to da się grać i jechac w jednym czasie? :P


Tak - da się!
Jak pisałem wyżej są urządzenia do kontroli nawigacji, stosowane wcale nie rzadko w zachodnich, bogatszych krajach Europy (nie wiem jak z np. USA) i chyba rzeczywiście cały ten dym poszedł o glosy z San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 14:32, Backside napisał:

Jak pisałem wyżej są urządzenia do kontroli nawigacji, stosowane wcale nie rzadko w zachodnich,
bogatszych krajach Europy


Lol, człowieku, poważny jesteś?? Nawigacja stalitarna to co najwyżej pokazuje którą drogą masz jechać. Nie istnieje na świecie ŻADEN pojazd produkcyjny, który nie wymaga ręcznego prowadzenia.

Największą "automatyzacją" w czasie jazdy, jaką montuje się w producyjnych samochodach, są tempomaty z czujnikiem zbliżeniowym, które utrzymują stałą zadaną predkość pojadu, a w przypadku zbliżania się do innego samochodu zmniejszają pręskość.

Mimo wszystko trzeba wtedy trzymać kierownice i pokonywać ewentualne zakręty. Nie istnieje żaden pojaz, który potrafiłby sam skręcać.

Pozatym, nie wiem, dlaczego uważasz, że nawigację satelitarną używa się w "bogatych krajach europy". Każdy autokar dalekobieżny tudzież TIR są wyposażone w nawigację w standardzie, natomiast w większości samochodów osobywhc też jest ona dostępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie zbrodni, nie przesadzaj pan. Zaraz za kratki? Niestety prawo jest takie ze wpakuja go dopiero za pół roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 15:01, Koleś napisał:

Największą "automatyzacją" w czasie jazdy, jaką montuje się w producyjnych samochodach, są
tempomaty z czujnikiem zbliżeniowym, które utrzymują stałą zadaną predkość pojadu, a w przypadku
zbliżania się do innego samochodu zmniejszają pręskość.

Mimo wszystko trzeba wtedy trzymać kierownice i pokonywać ewentualne zakręty. Nie istnieje
żaden pojaz, który potrafiłby sam skręcać.


Bo i nie miałem tego na myśli. Urządzenia te stosuje się w pojazdach poruszacych się głównie autostradami, a te (w miare możliwości) mają długie, proste odcinki. Wspomnianie urządzenie pozwala na jazdę po prostej, a kierowca musi dokonać oczywiście drobnych korekt.

Dnia 20.03.2006 o 15:01, Koleś napisał:

Pozatym, nie wiem, dlaczego uważasz, że nawigację satelitarną używa się w "bogatych krajach
europy". Każdy autokar dalekobieżny tudzież TIR są wyposażone w nawigację w standardzie, natomiast
w większości samochodów osobywhc też jest ona dostępna


Uważam tylko dlatego, bo nie słyszałem o popularyzacji tego w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby się okazało, że grał na DS''ie w coś co wymaga użycia stylusa i mikrofonu np. Nintendogsy lub Wario Ware :D Śmierć na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować