Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

GameBoy Advance

46 postów w tym temacie


O nowym możesz zapomnieć, ale na allegro używkę, może z jakimiś grami spokojnie kupisz poniżej stówki. Osobiście zaopatrzyłbym się w DS''a z wejściem na gry z GBA, bo przy okazji pograsz w świetne tytuły z DS''a. Mała rada przy zakupie gier na GBA, na allegro duża ich część to piraty, często dobrze zrobione, nawet z pudełkiem. Jeśli nie jesteś pewny, to zawsze proś o szczegółowe zdjęcia kartridża (można poznać, że oryginał po kilku szczegółach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 01:11, Perry_Cox napisał:

O nowym możesz zapomnieć, ale na allegro używkę, może z jakimiś grami spokojnie kupisz
poniżej stówki. Osobiście zaopatrzyłbym się w DS''a z wejściem na gry z GBA, bo przy
okazji pograsz w świetne tytuły z DS''a. Mała rada przy zakupie gier na GBA, na allegro
duża ich część to piraty, często dobrze zrobione, nawet z pudełkiem. Jeśli nie jesteś
pewny, to zawsze proś o szczegółowe zdjęcia kartridża (można poznać, że oryginał po kilku
szczegółach).

Uuu szkoda, używanych może nie tyle się brzydzę, ale mam złe doświadczenia po używanych sprzętach, a DS jest nieco drogi. :P Myślałem też nad nim, ale trochę za duża cena i mam PSP, który leży w szafie; nie wiem, czy by mi przypasowało na nowo kupowanie nieco drogich gier na kolejnego handhelda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


DS trochę potaniał i jakiś fajny zestaw w dobrym stanie powinieneś wyrwać poniżej 300 zł. Zawsze możesz sprzedać PSP i za te pieniądze kupić DS''a. Pocieszę Cię tym, że te konsole różnią się grami, więc jeśli na PSP nie znalazłeś zbyt wiele gier dla siebie, to może biblioteka od Nintendo Ci się spodoba. Niestety te najlepsze i najpopularniejsze gry na DS''a nie są tanie, nawet w zachodnich sklepach i często trzeba dać za nowe (w sensie w folii, niekoniecznie nowo wydane) tytuły nawet ponad 150 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 00:36, LubieWafle napisał:

Czy można gdzieś w Polsce kupić nowego GBA? Zawsze marzyłem, aby pograć w jedne z klasycznych
gier na nim, a emulacja to piractwo. ;)


Rada poza konkursem: jeśli kupujesz GBA, to koniecznie weź wersję SP (taka rozkładana, brzydka jak noc). Ma ona akumulator (oszczędność na bateriach jeśli nie masz ładowarki) i podświetlenie ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować