Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Fabuła na pierwszym miejscu

32 postów w tym temacie

fabuł fabułą, ale przyjemność z gry tez musi być mam nadzieję że gra będzie lepsza od części 1 ale, mimo wszystko Geralt z 1 części gry przypomina bardziej tego książkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 14:56, sirufok1987 napisał:

Oby sequel pobił pierwszą część i zasłynął na całym świecie jako ten najlepszy RPG;)


Ciężko będzie. Ja tam uważam, że nic nie pobije Baldur''s Gate 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 15:00, Piotrbov napisał:

Ciężko będzie. Ja tam uważam, że nic nie pobije Baldur''s Gate 2.


Dla mnie BG2 również jest nietykalny w tym segmencie i zawsze będzie na pierwszym miejscu. Ale mnie chodziło bardziej o przedział ostatnich kilku lat, w których ma dużą szansę na wybicie się spośród innych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...i dostaniecie super-fajowom i efektownom rąbankę w stylu AC. Miłej zabawy, jak tak to się rozwinie, to chyba podziękuję. Wiedźmin to przecież nie książę Persji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Woo-Cash

Masz rację. Wiedźmin jest o wiele szybszy i zręczniejszy od Księcia (po wypiciu eliksirów). Przecież Wiedźmin, to niezwykle sprawny facet, musi umieć machać mieczem CONAJMNIEJ jak ten z AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 15:17, Andurril napisał:

@Woo-Cash

Masz rację. Wiedźmin jest o wiele szybszy i zręczniejszy od Księcia (po wypiciu eliksirów).
Przecież Wiedźmin, to niezwykle sprawny facet, musi umieć machać mieczem CONAJMNIEJ jak
ten z AC.



zgadzam się Geralt powinien umieć skakać itd.itp. ale nie tak jak książę Persji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie wnerwia, jak CDP mydli oczy ludziom z tą walką. "Łączymy w walce elementy taktyczne i zręcznościowe, ale będzie bardzo erpegowo" tutaj znaczy "walkę mieczem weźmiemy z Prince of Persia/God of War/Assassin''s Creed, ale poza walką będą różne bajery, jak tropienie bestii".
Od razu mówię, że to mi się bardzo PODOBA (uwielbiam taki system walki jak w w/w grach), ale niepokoję się o CDP. Wiedźmin 1 to gra, w którą widać wpakowaną w nią miłość i pracę, oby dwójka pod tym względem nie odstawała. Tym bardziej, że walka w jedynce była co najwyżej niezła.
@Andurril - ja bym porównał prędkość wyszkolonego wiedźmina po eliksirach do prędkości Dantego/Nero z DMC4 - oczywiście do pewnego stopnia :] Ktoś, kto potrafi w locie odbić lecący mu w twarz bełt/strzałę powinien machać mieczem szybciej niż Severus Snape nogami, gdy zagrozi mu się szamponem :P
I oby AI przeciwników było lepsze, niż w Assassin's Creed... Ale to nie powinno być trudne. Oponenci w AC wszyscy są po lobotomii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo na ja myślę że to będzie RPG
roku 2011 i 12.;) <:D> Co do zabezpieczeń to dobrze że CDP nie będzie korzystał z DRM"u, widac że zależy im na graczach a nie na przeszkadzaniu.;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądre podejście do gry , fabuła najważniejsza , szybkość bohatera , walka inna bardziej dynamiczna , intensywność rozgrywki. Po prostu cudownie.
Wielki plus za podejscie także do DRM-u , mądre podejście , widac że gracz ich bardzo interesuje i nie chcą skrzywdzić tym. Wiec tylko czekac do premiery i kupować , cieszyć się 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 15:35, LeitoPL napisał:

"Ludzie znają naszą opinię na temat DRM-u. Nie pozwolimy, by gracze ucierpieli przez
to, co robimy" - Polać mu podwójnie.

Już polewam! :) Na szczęście są jeszcze zdolni twórcy i uczciwy w stosunku do klientów. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 15:00, kindziukxxx napisał:

, mimo wszystko Geralt z 1 części gry przypomina bardziej tego książkowego.


Mnie zdecydowanie nie, a to samo tyczy się Triss.
Zauważ, że Geralt pociągał czarodziejki, a która poleciałaby na tego jaszczura z W1 ;) Chodź uważam że CDPR zaprojektowali wieśka z W1 wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować