Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Fabuła na pierwszym miejscu

32 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2010 o 15:00, Piotrbov napisał:

> Oby sequel pobił pierwszą część i zasłynął na całym świecie jako ten najlepszy RPG;)


Ciężko będzie. Ja tam uważam, że nic nie pobije Baldur''s Gate 2.



Bardzo ciężko będzie. Nic nie pobije Planescape:Tournament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Andurril i Oblivion

Nie zrozumieliście mnie. Przeczytajcie ksiażkę, to przekonacie się, że Wiedźmin nie wykracza jakby poza fizykę, jak to próbują to zrobić twórcy. Szybki facet, silny, ok, posługujący się znakami - ok( tu twórcy robią jakiegoś Geralta-maga, lekka przesada), ale gdzie Sapkowski pisał o skokach( chociażby ten z banku 2 IV akcie z jedynki)? Boli mnie, że ludzie chcą koniecznie sprzedać tak świetny tytuł, jakim jest saga Sapkowskiego.

Co do drugiej części, fabuła nie wskazuje ja jakiekolwiek zbieżności z ksiażką(dobra, oprócz tytułowych Królów). Biegamy po puszczach, wspianmy się po drabinach...nie wiem, może wy na to czekacie, ale ja na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 01:09, likop2 napisał:

Bardzo ciężko będzie. Nic nie pobije Planescape:Tournament.


TOURNAMENT? Jako miłośnik gier RPG pierwsze słyszę, możesz mnie oświecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2010 o 00:57, Ichibanboshi-kun napisał:


Mnie zdecydowanie nie, a to samo tyczy się Triss.
Zauważ, że Geralt pociągał czarodziejki, a która poleciałaby na tego jaszczura z W1 ;)
Chodź uważam że CDPR zaprojektowali wieśka z W1 wspaniale


jest racja w twoich słowach, ale ja porównałem projekt wiedźmina z cz1 od projektu i wyglądu części 2 i jednak 1 jest dużo bliżej do oryginału co nie znaczy że jest taki jak w książce bo nie da się tego odwzorować idealnie nigdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 15:33, kindziukxxx napisał:

jest racja w twoich słowach, ale ja porównałem projekt wiedźmina z cz1 od projektu i
wyglądu części 2 i jednak 1 jest dużo bliżej do oryginału co nie znaczy że jest taki
jak w książce bo nie da się tego odwzorować idealnie nigdy..


Właśnie mnie się osobiście wydaje, że w dwójce są już bliżej o wzoru książkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2010 o 16:14, Ichibanboshi-kun napisał:

Właśnie mnie się osobiście wydaje, że w dwójce są już bliżej o wzoru książkowego :)


dla mnie wygląda jak jakiś najemni zabójca, ale każdy ma inne wyobrażenia na temat tego co czyta, i tak się przekonamy po premierze 2 jak to będzie , ale oby był dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 16:46, kindziukxxx napisał:

dla mnie wygląda jak jakiś najemni zabójca, ale każdy ma inne wyobrażenia na temat
tego co czyta, i tak się przekonamy po premierze 2 jak to będzie , ale oby był dobrze
:)


Teoretycznie to właśnie nim jest xD
Ale wiem o co chodzi ;) Tak szczerze to wygląd mnie średnio obchodzi, fabuła! To musi być cacy i wejście Yeneffer chcę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu twórców gier zarzeka się, że to fabuła stoi na pierwszym miejscu, a później kiszka z tego wychodzi. W przypadku gier RPG fabuła zawsze i wszędzie powinna stać na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie jeszcze, by ktoś reklamował grę mówiąc, że będzie miała słabą fabułę. Nawet "action rpg", a co dopiero coś "poważniejszego". Jakoś mi takie zapewnienia nie imponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phehe, ale mnie bawi, jak ktoś udaje, że grał w klasykę, o której pewnie ledwo słyszał. TORMENT! Nie "Tournament". To tak odnośnie jednego z wcześniejszych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się niektórym z was którzy oczekują po Wiedzminie 2 jakiejś krwawej rąbanki, czy tez maja pretensje o to jak bedzie wymachiwał mieczem i ile kwadratów będzie widać!!! Tak jak w BG przede wszystkim fabuła!!! dialogi!!! wybory moralne!! interakcja z otoczeniem!!! wpływ podjętych decyzji na świat i zmiany w nim!! np jak w fable! Jeśli złupisz jakieś obozowisko czy małą osadę zamiast miasta, zamku czy grodu będa tam grasować bandyci, jesli ocalisz lub wspomożesz następnym razem sotkasz w tym miejscu ów zamek czy miasto! jesli bedąc brutalny w stosunku do innej postaci zabijesz mu zonę , to w innym miejscu innym czasie niespodziewanie spotkasz kolesia który chce wypruć z ciebie flaki i jest to mąż czy dorosły syn ofiar!grafika taka jaka zaprezentowano jest swietna i juzlepszej nie trzeba! niech skupią się na dopracowaniu elementow fabularnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować