Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft zapowie na E3 coś większego niż "nawet" Natal

37 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2010 o 18:14, Henrar napisał:

Ale taka wymiana Elite na Slim (jeżeli takowy powstaje) jest glupotą
w czystej postaci.


Ja inaczej wyobrażam sobie głupotę w czystej postaci :).
Ja mam tylko nadzieję, że nie będzie to nowy Xbox. A ogłoszenie Slima wydaje mi się mniej ważne niż wprowadzenie New über pro Natal Experience.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja Xbox Live pod X720 i jego integracja z Bluerayem i Natalem, nowe Halo od innego studia i humor w "poważnych" Gearsach trzecich... tia, nie liczę na Live PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 18:20, Oloninho napisał:

A myślicie, że Slim oprócz tego, że będzie cieńszy będzie też mocniejszy od Elite''a?
(nie mówię tu o dysku, bo to akurat najmniejszy problem)

Może np. wi-fi dodadzą w standardzie n. To by faktycznie rewolucja na miarę MS (czytaj zgapić od innych i robić wielkie halo), prawie jak Apple z videorozmowami w iPhone4. Na prawdę Steve Jobs to prawdziwy geniusz, ze tez nikt wcześniej na to nie wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 18:14, Henrar napisał:

Ale taka wymiana Elite na Slim (jeżeli takowy powstaje) jest glupotą
w czystej postaci.


Tu chyba by trzeba podstawić przykład niektórych posiadaczy PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2010 o 18:20, Oloninho napisał:

Gdyby to wszystko było na PieCa, to Xbox przegrał by z PeeSem ;P


I tak przegrywa:P

Ja wolę move od natala. I to nie dlatego, że mam PSa, ale dlatego, że lubię mieć coś w łapie. Moim zdaniem wszyscy idą w kierunku Wii z lepszą grafą (ironicznie Wii zarobiło najmniej z trzech konsol).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś większego niż Natal?Już wiem, Natal 2.

Jak znam życie to nie pokażą nic szczególnie zaskakującego. Chociaż zobaczymy. Kolejna wersja X-boxa zaskakująca nie będzie(kiedyś i tak to nastąpi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co kupiłem Elitka jaspera i na razie żadnych wymian nie planuję.. Cena slima pewnie by oscylowała wokół 1200 ziko, jak dla mnie za duża różnica żeby opłacało się obecnego sprzedać o ile róznice będą tylko w lepszym chłodzeniu itd, bez czegoś znaczącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że Microsoft zaprzeczył powstawaniu handhelda w ich stajni - ostrożnie chylę się ku Xboxowi Slim. Chociaż żeby przebić Natala musiałby mieć w sobie coś naprawdę mocnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, mówicie że slim jest zapóźniony, że PS3 slim już dawno powstał. Ale jest tylko bodajże 100g lżejszy od Xboxa. Slim nie powstaje dla szpanu, ale żeby zmniejszyć masę konsolki. PS3 musiało, X360 nie. Czy to naprawdę takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 21:02, predatorro napisał:

I tak przegrywa:P


Gdyby przegrywał, to ludzie by go nie kupowali ^^ Ale nie o tym tu gadamy.

Kretoszczur ma rację. Szczerze, to ja wolał bym, żeby to "coś" większego od Natala nie było Xboxem Slim. Cieszył bym się natomiast z handhelda, który jest raczej mało prawdopodobny (przynajmniej narazie) ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 20:58, The_Nemezis napisał:

> Ale taka wymiana Elite na Slim (jeżeli takowy powstaje) jest glupotą
> w czystej postaci.

Tu chyba by trzeba podstawić przykład niektórych posiadaczy PS3.

Dokładnie. Ja mam slima, ale od niedawna, więc jestem usprawiedliwiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X360 slim, skoro to taka bomba, bo chyba ukradzionego exclusiva PS3 kolejnego bombą nie można nazwać, ale jakby juz to...? FF XIII Versus? Nie maja co zabierać nawet ;D Sony ma same gry od wewnętrznych studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 10:21, Kaucz napisał:

X360 slim, skoro to taka bomba, bo chyba ukradzionego exclusiva PS3 kolejnego bombą nie
można nazwać, ale jakby juz to...? FF XIII Versus? Nie maja co zabierać nawet ;D Sony
ma same gry od wewnętrznych studiów.


Slimka dużo bardziej zwiększy sprzedaż konsoli niż jakakolwiek podebrana gra na wyłączność. A tu chyba o to chodzi, skoro i tak zarabiają już na swoich konsolach^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zobaczyłem tego newsa to ja też od razu pomyślałem o wersji Slim. Jeśli takowa wyjdzie to może nawet pokwapię się zakupić ją. Jednak czy to jest wydarzenie ważniejsze od Natala? Nie powiedziałbym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tekst był w połowie ironiczny, w połowie nie. Rozumiem, co by się stało, jeśli nie byłoby specjalnie na nim gier, ale z chęcią chciałbym w nie pograć na Piecu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować