• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maciek72

Assassin''s Creed - grafika

Pytanie

Witam, witam.
Mam nielichy problem z AC... Mianowicie podczas gry (w losowym momencie... ale przeważnie w pierwszych kilku minutach grania) nagle, bez żadnych wcześniejszych ostrzeżeń czy spowolnień gry ta zawiesza się, na ekranie pojawiają się kolorowe artefakty i tekstury płatają spore figle (przenikają się, zamieniają miejscami itp. (np na całym ekranie widać tekstury konkretnej postaci lub przedmiotu)). Nie jest to zależne w żaden sposób od poziomu detali itp. (próbowałem już chyba wszystkich kombinacji...).
Konfig:
Grafika: GeForce GTS 250
Procesor: Intel Core i5 2,6 ghz
Płyta główna: msi p55 gd65
Ram: 3 GB
Windows XP sp3
Komp jest nowiutkii, ma świeżutkie sterowniki i ogólnie w innych grach nie ma najmniejszych problemów.
Dodam też, że wersja jest oryginalna (angielska, prosto z wysp). Problem nie zależy też od patcha (z jak i bez występuje).

Szukałem rozwiązania po całej sieci i nic nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Sterowniki już wgrałem do karty graficznej i (na zaś) dźwiękowej. Temperatura karty plasuje się w okolicach 48-49 stopni (nawet nie ma czasu się nagrzać porządnie...). Problem występuje w dowolnym ustawieniu rozdzielczości, szczegółów i innych opcji grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.06.2010 o 17:42, Maciek72 napisał:

Sterowniki już wgrałem do karty graficznej i (na zaś) dźwiękowej. Temperatura karty plasuje
się w okolicach 48-49 stopni (nawet nie ma czasu się nagrzać porządnie...). Problem występuje
w dowolnym ustawieniu rozdzielczości, szczegółów i innych opcji grafiki.


to może być problem z sp3, zdegraduj wersję do sp2, będzie ok.
acha - ilu bitowy to system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować