Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout: New Vegas - nowy trailer

19 postów w tym temacie

Mnie się w ogóle nie podobał Fallout 3. Beznadziejne animacje, mało broni i ogólnie krótka gra to była. New Vegas to to pewnie to samo, tylko w innym otoczeniu. Nie kupię ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To duuużo straciłeś, bo wątek fabularny to było może 10% całej gry, poza tym masz zabawy na kilkaset godzin, świat jest naprawdę rozbudowany, mam nadzieję, że New Vegas będzie takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes! :P Wreszcie normalne, shooterowskie ADtS. Fallout: New Vegas ma szanse być i porządnym RPG i dobrym FPSem. Tego mi najbardziej brakowało. Mam nadzieję, że będzie więcej. Więcej fabuły, więcej wątków pobocznych, więcej smaczków, więcej sekretów. Więcej! ;) I do lżejszego klimatu da się przyzwyczaić. Jeżeli polskie wydanie nowego Drakensang dalej się będzie opóźniać, będzie to pierwszy tytuł, który kupię po GoW3.

@Jave
Ano drewniane. Ale to jest bolączka silnika i tego się nie zmieni. Takie były w F3, były w Oblivionie i będą w kolejnych grach zrobionych na bethesdowskim GameBryo. Nie przejmuję się osobiście - engine ten ma inne fajne rzeczy, których wiele ponoć lepszych silników nie posiada. I to widać.

@Andurril
Widać, że kolega grę zna z filmików na YT i haterskich komentarzy na tymże portalu, proponuję więc się dalej nie ośmieszać i powstrzymać paluszki. F3 cierpiał na zdecydowane przeładowanie całą masą różnego equipmentu, w tym broni. Co za dużo, to niezdrowo, jak to mawiają. zajacisko zaś powiedział resztę. Fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat wątek główny faktycznie był krótki. Lepiej przed nim wziąć się za zwiedzanie świata i odkrywanie różnych smaczków. Których jest naprawdę sporo.

Co do sprzętu, to faktycznie było go trochę mało. Zwłaszcza porównując z F1 czy F2. Liczyłem na to że będzie mniej więcej tyle sprzętu co w F:T. Pod względem broni się trochę zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wyglada na to, ze bedzie wiecej broni - plusik.
2. Chyba nie zabraknie krypt - w pewnym momencie widac, jak postac nosi kombinezon z logiem krypty nr 21.
3. Czyzby miala pojawic sie misja, polegajaca na zdetonowaniu bomby atomowej w New Vegas? ;)

edit- tak, vault 21 bedzie w new vegas :) Ciekawe, czy pokaza jakies inne krypty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda rewelacyjnie. Te nowe stworzenia mają w sobie klimat starych części Fallouta (szalone mutanty FTW). Ciekawe jak ta czteronoga jaszczurka i wielki kozioł się nazywają? Poza tym widać w tej grze klimat typowy dla F1 i F2. Obóz w których rekruci robią pompki pod okiem sadystycznego przełożonego? Powieszony na krzyżu jegomość? Dosadnie, brutalnie, nie cukierkowo. Tak trzymać Obsidian!

A co do animacji, grafiki i strony technicznej: ludzie! To jest gra na silniku TESów. Co oznacza, że niedługo po premierze czeka nas gigantyczny wysyp najróżniejszych fanowskich modyfikacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Tak nawalili tego stylu "starego" - w sensie muzyka i cała oprawa - że aż oczy bolą. Gdzie te miasta-rudery, ostoje cywilizacji a''la Vault City czy też NCR. Sierra Army Base - to było coś. Drewniany straszliwie i bez charyzmy ten Fallout - ale to wina engine, którego styl mi się przejadł po Oblivionie i F3. Jak F3 kupiłem bez wahania, to po Vegas nie sięgnę. Chyba że mnie odpowiednio twórcy zachęcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko, żeby w 2 minuty pokazać wszystkie ciekawe miejsca na mapie wielkości +/- Fallout 3.
A z resztą, co by nie pokazali, co by się nie działo i tak kupię. No i pokazali nową snajperkę - teraz jeszcze tylko poproszę 2x większy draw distance przez lunetę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 17:38, akodo_ryu napisał:

Ciężko, żeby w 2 minuty pokazać wszystkie ciekawe miejsca na mapie wielkości +/- Fallout
3.
A z resztą, co by nie pokazali, co by się nie działo i tak kupię. No i pokazali nową
snajperkę - teraz jeszcze tylko poproszę 2x większy draw distance przez lunetę


To fakt - ale i tak zapowiada się, że będzie coś w stylu F3. Mnie zachwyciło jednak Metro2033 - gdyby w tych kolorach był nowy Fallout....mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 17:38, akodo_ryu napisał:

Ciężko, żeby w 2 minuty pokazać wszystkie ciekawe miejsca na mapie wielkości +/- Fallout
3.
A z resztą, co by nie pokazali, co by się nie działo i tak kupię. No i pokazali nową
snajperkę - teraz jeszcze tylko poproszę 2x większy draw distance przez lunetę

Mi się ta snajperka kojarzy z Bozarem. Następca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 23:30, ubn napisał:

Juz 2 lata temu ta gra byla brzydka... teraz to juz po prostu zalosne.


Ja chyba oślepłem, bo z tego co widziałem na trailerze, grafika stała na bardzo porządnym poziomie. A jeśli nie oślepłem... to czego wy, do ciężkiej cholery, chcecie? Crysisa 3?

Jak dla mnie, trailer ma klimat. I mam wielką nadzieję, że ów klimat będzie widoczny także w otoczce fabularnej i dialogach.

Go, Obsidian, go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować