Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Star Wars: The Force Unleashed II cię zmiażdży

63 postów w tym temacie

To się nazywa trailer! Cool, oby gra też była na tym poziomie w co wątpie po cz.1, ale...

Aha, jak ktoś oglądał też najnowszy trailer Starcraft 2 to teraz widzi różnicę miedzy dobrym materiałem a odcinaniem kuponów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ten Starkiller jest klonem czy nie??? Wiadomo, że Vader wypuści na niego kolejne klony ale czy sam jest jednym z nich? Tego dowiemy się chyba tylko grając w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 17:03, rhyz napisał:

Aha, jak ktoś oglądał też najnowszy trailer Starcraft 2 to teraz widzi różnicę miedzy
dobrym materiałem a odcinaniem kuponów.


Najnowszy trailer StarCrafta II to zwykły reklamowy spot, który został wyświetlony w przerwie jakiegoś meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh, trochę mi się nie podoba ta fabuła - Lucas zrobił z tego (jak nazwaliby to fani WoW :P) lorelola, strasznie to wszystko naciągane.

Spoiler

Vader sklonował Starkillera, potem mu się znudził i kazał go zabić zwykłym szturmowcom (jak napisał Siriondel - WTF? Czy Vader jest aż tak głupi?), które oczywiście zawiodły, więc teraz klonuje go hurtowo?

.
Mam nadzieję, że pozytywnie mnie zaskoczą i zrobią z tego dość sensowną historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miażdży, wgniata w fotel i powoduje ciarki na plecach! Dawno nic tak dobrego (w sensie trailera) nie widziałem. Już pobieram wersje HD by się nią cieszyć w przyszłości :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 15:11, SarenkaB napisał:


>
> SarenkaB-To napier*alanie jak dla mnie było ekstra. Jeżeli ci się nie podoba to
trudno
A czy ja wiem czy mi się nie podoba?Nawet nie wiem jak to później wyglądało bo tak mnie
znudziło że przełączyłem pod-stronę i tylko słuchałem gadki głównego bohatera...

Obejrz, warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że Starkiller to niezły znawca niuansów technicznych wszystkich zabawek od Imperium. Zna "punkty witalne" większości maszyn kroczących, pełzająych itp. Np. w 1:46 w filmiku dokonał ładnego cięcia na jakimś zbiorniku z paliwem czy gazem jednej z machin kroczących.

Nie ma co. 1 część była niezła, ale wiele rzeczy mnie irytowało(grałem na x360), tutaj widać, że producenci pojechali po bandzie i robi się niezły "hardkor" z serii. Ale w sumie to zawsze mi takiego czegoś brakowało w świecie Star Wars ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjaa...największą ściemą filmiku jest to że miecz przechodzi przez wroga przy cięciu :P w TFU 2 pewnie znowu będzie się on kretyńsko odbijał od przeciwnika jak jakaś pałka ;/ i będzie mógł być zablokowany jakimś karabinkiem albo mieczem z kości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie, bo styl walki ma być bardziej realistyczny, a jeśli przyjrzałeś się screenom, to widać na nich odpadające fragmenty pancerzy szturmowców, ma być też możliwe rozczłonkowywanie wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer bardzo fajny, sama gra jakos mnie nie przekonuje (choc gralem w jedynke). Starkiller jest ukazany jako "one man army" mogacy zniszczyc wszystko,i wszystkich - troche na wzor jakis superbohaterow. Szkoda bo nie taki byl pierwotny zamysl Gwiezdnych Wojen, czy to w grach, komiksach a wreszcie w filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować