Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaliśmy nazwę nowego Need for Speed?

48 postów w tym temacie

Need 4 Speed (+ SE)*
Need 4 Speed 2 (+ SE)*
Need 4 Speed 3 : Hot Pursuit
Need 4 Speed 4: Road Challange/High Stakes
Need 4 Speed 5: Porsche Challange/ Porshe Unleashed
Need 4 Speed 6: Hot Pursuit 2

Need 4 Speed 7: Underground
Need 4 Speed 8: Underground 2
Need 4 Speed 9: Most Wanted
Need 4 Speed 10: Carbon
Need 4 Speed 11: Pro Street
Need 4 Speed 12: Shift

:P Dopiero od NFS 7 zaczęła się moda na jednowyrazowe podtytuły :P


* SE (dodatkowe auta oraz trasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli powrócą do korzeni i zrobią nowego HP to ja wrócę do serii bo ostatnia część w jaką grałem to właśnie HP2 a późniejsze traktuję jedynie jako zabawkę dla dresików, którzy po zagraniu w NfSU czy późniejsze części uważają się za znawców całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Hot Pursuit'' w tytule + Criterion Games? noo, może być smacznie =) jako fan Burnout: Paradise baardzo czekam na tego NFSa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dostalem pierwszego kompa na komunie to wlasnie debiurowal NFS 1 i w ta czesc gralem kilka lat (a potem w NFS 2+SE). Chca wrocic do korzeni? Nie mam nic przeciwko. Shift bardzo mi smakowal, oby i nowa czesc byla rownie wysmienita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Criterion Games, to musi być świetna gra, a tytuł niech będzie jaki chce. Poza tym - powrót do korzeni? Ostatnio jest na to moda: Robin Hood, Drużyna A, Prince of Persia (2008r.) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co się kłócić, obojętnie co Criterion zrobi, to jest praktycznie pewne że będzie lepsze od ostatnich części NFSa. Czy to będzie Hot Pursuit 3 czy jakiś Underground 3, to po prostu sama gra będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od underground jak wszyscy wiedzą zaczęła się nasza fabuła gry która trwała przez underground II-most wanted i carbon ... (undercover też jeszcze miała w sobie to coś) Hot pursuit były 2 części więc nową grę można uznać za ich 3 część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z NFSów najbardziej mi się podobały 1,2,3, Hot Pursuit 2 i Most Wanted (który z tych nowych jako jedyny wydaje mi się najbardziej udany). Mam nadzieję, że ten będzie łączył cechy tych części i nie zabraknie emocjonujących pościgów z HP2 i MW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobią Hot Pursuit(Ewetułanie :P High Stakes, kto pamięta te samoczynne kolczatki) z ellementami z Most Wanted, bo w MW zabralo bycie policjantem, a tak :P jako policant by się fajnie po otwartym mieście gonić piratów drogowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trochę przekombinowana nazwa. Lepiej po prostu dać Hot Pursuit III. Chociaż z drugiej strony może chcą się pozbyć tej brzydkiej "gęby", która została przyprawiona tej serii po premierze "dwójki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować