Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mad Catz ujawnia ceny instrumentów do Rock Band 3

11 postów w tym temacie

W sumie prawdziwej gitary za taką kasę się nie nabędzie, ale doliczając ile takie cuś będzie kosztować u nas. Powiedzmy 600zł. Za taką sumkę jest już naprawdę spory wybór wszelkiej maści Washburnów, Cortów, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... szczerze współczuję wszystkim myślącym, że za 150 dolców można nabyć porządną gitarę.
Inna sprawa, że te ceny też są z kosmosu - układ w środku jest prymitywny a obudowa to przecież kawał plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 11:17, siepu napisał:

Cóż... szczerze współczuję wszystkim myślącym, że za 150 dolców można nabyć porządną
gitarę.

Dokładnie ;)

Szkoda, że pewnie nie będzie możliwości podłączenia własnego elektryka zamiast Squiera, bo ma mieć jakąś elektronikę w gryfie i zmienione pickupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<q>Niestety, wciąż nie wiemy, ile kosztować będzie najbardziej profesjonalny element zestawu, czyli strunowa gitara</q>
Ta fraza mnie rozwaliła na kawałki... Strunowa gitara - jakiś nowy wynalazek, muszę poszukac w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 18:24, soker134 napisał:

<q>Niestety, wciąż nie wiemy, ile kosztować będzie najbardziej profesjonalny element
zestawu, czyli strunowa gitara</q>
Ta fraza mnie rozwaliła na kawałki... Strunowa gitara - jakiś nowy wynalazek, muszę poszukac
w google

Wiem, że twój rozległy intelekt może tego nie pojąć, ale takie coś istnieje od dziesiątek lat.

Bo wiesz, gitary mają struny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować