Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior w "złocie"

21 postów w tym temacie

"Za generowanie wysokiej jakości grafiki odpowiada Chrome Engine 4 Techlandu. "

Nie wiem dlaczego ale kątem oka widziałem "Cry Engine 4" i już się zacząłem śmiać że nawet takiego nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cena zachęca ale i produkcja wydaje się być naprawdę porządna! Kupię i dam zarobić chłopakom. A być snajperem przez całą grę - marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, milion złotych więcej i gra z budżetówki zmienia się w produkt segmentu AAA. No cóż, mimo wszystko życzę CI powodzenia, zwłaszcza w tworzeniu gier na Wii i DS''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lubiłem w grach snajperki, i tę grę sobie chyba sprawię. Ale CI mogło by zmienić logo bo obecne za bardzo kojarzy mi się z budżetówkami. Mimo wszystko, oczekujemy bardzo dobrej gry i taką, mam nadzieję, dostaniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 12:57, Kretoszczur napisał:

Zawsze lubiłem w grach snajperki, i tę grę sobie chyba sprawię. Ale CI mogło by zmienić
logo bo obecne za bardzo kojarzy mi się z budżetówkami. Mimo wszystko, oczekujemy bardzo
dobrej gry i taką, mam nadzieję, dostaniemy

No bo budżetówki dalej wydają w większości - poza Sniperem mają na tapecie z 5 czy 6 innych gier z tego co pamiętam. W końcu jakoś trzeba te pieniądze zarabiać i utrzymywać się na pozycji największego, Polskiego studia deweloperskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ghost Warrior pochłonął 3 miliony złotych, a prace nad nim trwały dwa lata. Dla porównania budżetówki były tworzone w pół roku, a ich budżety wynosiły 2 mln zł. "

Eee... wychodzi na to, że GW jest jeszcze większą budżetówką, skoro pochłonął "tylko" 50% więcej kasy, ale przy 6-krotnie dłuższym okresie produkcji. I tak kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja od począku myślałem że to będzie crap city dawało 2mln i 6miesięcy pracowało teraz daje 3mln i 2 lata ???
Co koszty przez rok powinny dodatkowe 1,5 roku powinny być większe niż milion! chyba że pracował mały zespół nad tą grą!

edit
wiedźmin pochłoną chyba 20mln a ta gra tylko 3 mln i nosi miano tytułu AAA lol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 14:19, Albii napisał:

Aha, czyli to od budżetu zależy czy gra jest dobra, czy nie ?

Nie,Nie Albii nie. NA szczęscie nie :P

110zł na Xboxa,może może się skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet malutki jak na grę AAA. Rozważę zakup, ale dopiero po przeczytaniu jakiś recenzji które będą na poziomie 70%+.Niestety, ale nie mam zaufania do CI po serii gniotów jakie wydają na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 16:15, Radovan napisał:

Budżet malutki jak na grę AAA. Rozważę zakup, ale dopiero po przeczytaniu jakiś recenzji
które będą na poziomie 70%+.Niestety, ale nie mam zaufania do CI po serii gniotów jakie
wydają na PC.


Ja też planuję tak zrobić. Kupuję, jeśli oceny będą powyżej 70/100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 13:27, akodo_ryu napisał:

No bo budżetówki dalej wydają w większości - poza Sniperem mają na tapecie z 5 czy 6
innych gier z tego co pamiętam. W końcu jakoś trzeba te pieniądze zarabiać i utrzymywać
się na pozycji największego, Polskiego studia deweloperskiego.


Wiem, dlatego mogliby:
A) zrobić dwa loga, jedno dziadoskie do budżetówek i jedno fajne do "pełnometrażówek"
B) dać se spokój z budżetówkami, podkręcić cenę GW, tak żeby była kasa na odrodzenie i z nowym logiem robić dobre gry!

Zalecam odpowiedź B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie sledzilem tego czegos ,ale jesli bedzie trzeba uwzgledniac poprawki na wiatr,odleglosc moze derywacje lul to bedzie klimatycznie.Jakies ghillie ;D na dokladke.No ale najbardziej licze ze bedzie chociaz srednio+ grywalne oraz bedzie a raczej nie bedzie bugow.
Budzet niebezpiecznie maly z 2 strony nie licze na produkcje co zachwyci caly swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować