Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010: Natal to "Kinect" - pogłoska

53 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2010 o 09:19, Kafar napisał:

Trochę słaba nazwa. Ale to kij. Prawda jest taka że jeżeli xbox nie włoży do nowego modelu
napędu blu ray to sobie może dawać tam nawet dyski 1TB i tak będzie w tyle ;/. Wiem że
ciężko włożyć format konkurencji ale to nieuniknione dla przyszłych produkcji :(


Mam pytanie - po co? Tej płyty nie zapełniają, a grę można wydać na kilku, a i tak większość wychodzi na 1 właściwie to tylko prawie same Japońskie gry wychodzą na więcej niż 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 16:38, Piotrek_K napisał:

Ogladajcie od 4 sekundy:

http://www.youtube.com/watch?v=n_y1-xAXv4g&feature=player_embedded

Najpierw jest ruch na ekranie, a pozniej porusza sie postac :D. Nie wiedzialem, ze "KitNIET"
potrafi przewidywac przyszlosc


To jest FAKE. Filmik zrobiony przez kogoś, dlatego, że gdy w 17 sekundzie jest oddalenie niby, żeby "uwiarygodnić", że to z E3 jest to gość tam ma zupełnie inną koszulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 16:36, Dzikq napisał:

Po co komu jakiś tam blu-ray, wolne to i drogo się będzie piracić ;)

A co do nowego designu konsoli to bardzo dobry!


Wcześniej czy później będą musieli taki krok zrobić. A czy wolne. No jakoś nie narzeka mi nikt na wolny napęd ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 16:39, Xjumpaytech napisał:

> Trochę słaba nazwa. Ale to kij. Prawda jest taka że jeżeli xbox nie włoży do nowego
modelu
> napędu blu ray to sobie może dawać tam nawet dyski 1TB i tak będzie w tyle ;/. Wiem
że
> ciężko włożyć format konkurencji ale to nieuniknione dla przyszłych produkcji :(


Mam pytanie - po co? Tej płyty nie zapełniają, a grę można wydać na kilku, a i tak większość
wychodzi na 1 właściwie to tylko prawie same Japońskie gry wychodzą na więcej niż 1.


Bo tak rynek się rozwija. Bo tak 360 będzie tylko do gier a nie do filmów itp. itd. Sorki dvd jest wypierane pomału przez BR i nikt z nas tego nie zatrzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 16:36, Dzikq napisał:

Po co komu jakiś tam blu-ray, wolne to i drogo się będzie piracić ;)

A co do nowego designu konsoli to bardzo dobry!

Większa pojemność, szybszy transfer danych. A co do piracenia - bardzo dobrze, że drogo.
Ale i tak, gdy BD wyprą DVD, będą piracone jak każde inne formaty przed nimi. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tym kolesiu w srodku mowisz? Zauwaz, ze na ekranie po lewej jest koles wyglada podobnie ;)

No i mam jednak nadzieje, ze to fejk. Inaczej Move wygra przez walkowera :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 17:26, Kafar napisał:

> Po co komu jakiś tam blu-ray, wolne to i drogo się będzie piracić ;)
>
> A co do nowego designu konsoli to bardzo dobry!

Wcześniej czy później będą musieli taki krok zrobić. A czy wolne. No jakoś nie narzeka
mi nikt na wolny napęd ;).



W tej generacji nie wprowadzą napędy blu-ray. W przyszłości pewnie tak. Później czeka nas e-dystrybucja a potem przekaz z chmury... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować