Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010: Natal to "Kinect" - pogłoska

53 postów w tym temacie

Fajna konsola... Każdy potrafi trzepnąć młotkiem aby się zgięła :P
Uwage jednak przyciągają "dzuiry" do wentylacji. Czyżby koniec z ROD''em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natal brzmiał lepiej...ech trochę sytuacja jak z Nintendo które najpierw miało całkiem niezłą nazwę dla swojej konsoli "Revolution" a potem zmieniło na "Wii" które jest chyba najgłupszą nazwą konsoli w historii :P...
Więc w sumie i tak mogło być gorzej niż "Kinetic".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kinect to bardzo fajna nazwa. Podoba mi się. Co do nowego designu xboxa to też jest świetny. Na pewno sprzedam swojego elite na jego rzecz. Niech jeszcze tylko dadzą w polsce natal to już będzie miodzioooo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 14:18, Pile napisał:

Kinect to bardzo fajna nazwa. Podoba mi się. Co do nowego designu xboxa to też jest świetny.
Na pewno sprzedam swojego elite na jego rzecz. Niech jeszcze tylko dadzą w polsce natal
to już będzie miodzioooo ;D

Możesz mi powiedzieć, co ma takiego ten kloc a czego nie ma Elite? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 14:25, Henrar napisał:

> Kinect to bardzo fajna nazwa. Podoba mi się. Co do nowego designu xboxa to też jest
świetny.
> Na pewno sprzedam swojego elite na jego rzecz. Niech jeszcze tylko dadzą w polsce
natal
> to już będzie miodzioooo ;D
Możesz mi powiedzieć, co ma takiego ten kloc a czego nie ma Elite? :)


Wbudowane wi-fi, 250gb i świetny wygląd mnie przekonują. :-) Taki już jestem, po prostu mam hopla na punkcie takich rzeczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 14:18, Pile napisał:

Kinect to bardzo fajna nazwa. Podoba mi się. Co do nowego designu xboxa to też jest świetny.
Na pewno sprzedam swojego elite na jego rzecz. Niech jeszcze tylko dadzą w polsce natal
to już będzie miodzioooo ;D


chciałeś powiedzieć żeby dali polski live chyba ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 14:49, Bumblejazz napisał:

> Kinect to bardzo fajna nazwa. Podoba mi się. Co do nowego designu xboxa to też jest
świetny.
> Na pewno sprzedam swojego elite na jego rzecz. Niech jeszcze tylko dadzą w polsce
natal
> to już będzie miodzioooo ;D

chciałeś powiedzieć żeby dali polski live chyba ;D



No właśnie! Przed targami za bardzo się jaram i dlatego te błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natal mimo wszystko jakoś bardziej się utarł, sądzę, że w świadomości ludzi interesujących się chociaż troszeczkę gamingiem, pozostanie Project N zamiast Kinecta.
A obudowa? Zacna, zaiste zacna obudowa/nowa wersja x''a. Czekamy na prezentację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kinect też ma zdrobnienie - kit :)
Natal mnie kręcił rok temu jak byłem zachwycony Wii, teraz mnie to już znudziło, nie jestem zainteresowany.
Odnośnie wyglądu konsoli stary model jest ładniejszy wg mnie ale duży dysk i wbudowane wifi to duże plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować