Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation Move - półgodzinny materiał wideo

9 postów w tym temacie

Eh ja tam sceptycznie podchodzę do tego rodzaju kontrolerów. Nigdy to nam nie da takiej kontroli jak pad. Chociaż ciekawe jest na pewno wypróbowanie move w grze ze świata Star Wars :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 09:23, Kafar napisał:

Eh ja tam sceptycznie podchodzę do tego rodzaju kontrolerów. Nigdy to nam nie da takiej
kontroli jak pad. Chociaż ciekawe jest na pewno wypróbowanie move w grze ze świata Star
Wars :P


W przypadku tenisa stołowego widać, jak wspaniale można podkręcać piłkę. Padem raczej tego nie zrobisz ;).
Te gierki to starter dla graczy okazjonalnych i tak na prawdę pokazują bardziej potencjał urządzenia, niż jego najlepszy sposób zastosowania :).

Ja liczę po cichu na jakąś zapowiedź gry ze świata SW, z mieczami świetlnymi oczywiście. Jeśli miałbym kupić Move, to przede wszystkim dla:

SW i miecze świetlne ;)
Killzone 3
Uncharted 3
Jakiś solidny RPG z prawdziwego zdarzenia.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie to podoba z kumplami to na pewno świetna zabawa xD fajnie wyglądała gra w siatkówke ale chyba najlepszy był ping pong. Chce to zobaczyć w jakiejs fajnej grze akcji albo RPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 10:13, blazenek napisał:

mi sie to podoba z kumplami to na pewno świetna zabawa xD fajnie wyglądała gra w siatkówke
ale chyba najlepszy był ping pong. Chce to zobaczyć w jakiejs fajnej grze akcji albo
RPG


Tenis stołowy wypada rewelacyjnie. Co można robić z piłeczką, jej rotacją oraz torem lotu jest imponujące. Na prawdę -WIi przy tym to tylko zwykłe odbijanie piłeczki na drugą stronę, a nie tenis stołowy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomyślcie jak w te wszystkie gierki można by było pograć z kinectem (Natalem^_^) myślę że byłaby to dużo większa frajda, dlatego moich pieniędzy Sony za move nie dostanie, wolałbym kinecta na ps3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, fajnie to wygląda - ciekawiej niż ten cały Natal/Kinect. Kupię konsole i to ustrojstwo na 217% jeśli zrobią gierkę w świecie Star Wars (miecze świetlne!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam filmik ok, ale radze sprawdzić ten link podany w komentarzach tego filmu na stronie dailymotion. Jakiś niemiec tam zrobił coś znacznie lepszego niż to co sony, wow szczególnie druga połowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować