Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Play się zmienia

44 postów w tym temacie

Racja w ostatnim numerze był tekst publicystyczny o kontrowersyjnych dodatkach DLC, kontrowersyjnych gdyż wielu graczy (w tym ja) uważa że DLC to skok na kasę.
W najnowszym numerze (czyli już 17 czerwca) również będzie tekst o DLC cytuję "czy DLC powinno być darmowe?".
Poprzedniego nie kupiłem lecz tym razem nie popełnię tego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, taka publicystyka pod publiczkę - w głównym przypadku, oczywiście że nie powinny, z jakiej niby racji? Praca została włożona - kasa musi wpaść. Jedyne do czego mógłbym mieć uwagi, to lepszy stosunek ceny/ilości contentu.

PSXExtreme ma znacznie ciekawsze tematy imo. Ale cóż, każdy czyta, co mu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 13:03, akodo_ryu napisał:

Ech, taka publicystyka pod publiczkę - w głównym przypadku, oczywiście że nie powinny,
z jakiej niby racji? Praca została włożona - kasa musi wpaść. Jedyne do czego mógłbym
mieć uwagi, to lepszy stosunek ceny/ilości contentu.


Pod publiczkę? Zadaniem tekstów publicystycznych jest m.in. poruszanie tematów WAŻNYCH, czyli tych, o których się rozmawia :). Nikogo nie obchodzą sukcesy portugalskiej sceny Tibii, wszystkich interesuje DLC, czyli temat bezpośrednio dotyczący każdego gracza. I jego portfela.

Poza tym - to, że Ty masz wyrobione zdanie na jakiś temat nie oznacza, że każdy je ma. I nie oznacza, że odpowiedź da się streścić zdaniu "Oczywiście, że tak" :). Piszemy o tym, bo mamy konkretne argumenty za i przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To proszę o te argumenty - nie słyszałem jeszcze ani jednego rzeczowego argumentu, dlaczego DLC miały by być darmowe, czy dlaczego DLC miały by być darmowe dla PC, bo to "rzecz konsolowa".

Możemy pogadać tutaj, albo przenieść się do jakiegoś innego wątku, żeby nie robić offtopa.

edit: nie zauważyłem, że jesteś z redakcji, w takim razie nie poruszajmy tego tematu, dopóki ludzie nie kupią i nie przeczytają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować