Zaloguj się, aby obserwować  
bolter

JP 2 (dyskusja)

7 postów w tym temacie

Ostatnio słyszy się o takzwanym pokoleniu JP 2 (pokolenie Jana Pawła drugiego) i tu nasówa się ilu z was poczówa się do tego pokolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno nie. Urodziłem się zdrooooooowo po wyborze Polaka na papieża, więc o ile moi rodzice wspaniale wspominają okres jego wczesnego "panowania" to ja pamiętam tylko, jak bardzo się nudziłem podczas pobytu papieża w Sandomierzu. Co nie oznacza, że go nie szanuję, po prostu nie jestem z jego osobą tak związany emocjonalnie by powiedzieć "Należę do pokolenia JP2".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mógłbym się zaliczyć.
Zależy jak ktoś pojmuje takie pokolenie, dla mnie jest to młodzież, która - jak to określił pewien dziennikarz - nie wyobraża sobie żeby papieżem mógłbyć ktoś inny niż Jan Paweł II, a już w ogóle aby mógłby być nim kto inny niż Polak. Ja miałem takie jakby wrażenie z 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie do takiego pokolenia zaliczam.urodziłem sie 4 lata po wyborze go na papieża. dla mnie on powinien zostać świętym nawet jeśli nie znajdą znaków cudów. on zasługuje na to dzięki temu co pokazał swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to można było by uznac ze pokolenie JP 2 to osoby o podobnym roczniku urodzenia... No, a osobiście to ja bym sie nie zaliczył do ani rozumowania tego na tym forum, jak i mojego rozumowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować