Zaloguj się, aby obserwować  
crash807

Lata 90 - Wspomnienia

268 postów w tym temacie

Magic Stars ostatnio w niemczech kupilem, a w polsce hurtowo zamawiamy na allegro - wychodzi bardzo tanio, a to jest naprawde dobre :D. Frugo ma swoj unikalny smak, nie kazdy musi lubic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 19:34, SpecShadow napisał:

Znacie ten utwór?

ZNAMY! *_*

Obudziłeś we mnie całkiem sympatyczne wspomnienia sprzed lat, to były czasy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pamiętam jeszcze w sumie jak na RTL7 później TVN7 Dragon Ball leciał :D chyba bodaj 15:20
Życie z podwórek wtedy znikało :D.... kiedyś pamiętam się biegło wręcz na to by nie przegapić nic. Jak się jeszcze coś naprawdę działo w serialu np walka Goku na Namek vs Freezer, to hańba przegapić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:19, Braveheart napisał:

A ja pamiętam jeszcze w sumie jak na RTL7 później TVN7 Dragon Ball leciał :D chyba bodaj
15:20
Życie z podwórek wtedy znikało :D.... kiedyś pamiętam się biegło wręcz na to by nie przegapić
nic. Jak się jeszcze coś naprawdę działo w serialu np walka Goku na Namek vs Freezer,
to hańba przegapić :D


Ja nie miałem tych kanałów, więc co słyszę o Dragonballu to tylko tak kojarzę, że to jakaś japońska bijatyko-bajka i wiem, że grałem w to z kuzynem na PS2 :)

Z bajek to pamiętam Pokemony, Tsubasę, Bayblade no i Power Rangers co niedziela leciało - to był obowiązek obejrzeć (oczywiście tylko kilka pierwszych serii, bo potem się to stoczyło). Jeszcze kojarzę coś takiego jak Czarodziejki z Księżyca - chyba 96/97/98 albo 1999 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:40, Grinczar napisał:

Oprócz tego jeszcze Rycerze Zodiaku i... Czy boisz się ciemności?

Taaa :D... pamiętam uhauhauha "Czy boisz się ciemności" Łepki sobie siedziały przy ognisku i opowiadały historyki.. Fajne nawet to było ;].. Dr. Slump jeszcze pamiętam leciał.. No i później też Slayers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:18, Kwasu93 napisał:

jakaś japońska bijatyko-bajka i wiem, że grałem w to z kuzynem na PS2 :)

Nie bajki jak już... tylko seriale animowane.. Bajka to krótki utwór literacki kończący się morałem. Nie zawsze dobrym, ale morałem.
Maniacy Anime są na to uczuleni bardzo... ja aż tak nie jestem, ale rażący jest ów błąd wręcz rzeczowy :D
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do bajek to ja pamiętam jak leciało pasmo bajek na tvn chyba o 14 :D Pamiętam, że była super świnka, czarodziejki z księżyca, garfield , taka bajka o misiach z serduszkami na brzuchach i inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, Dragon Ball to niemalże legenda :)
Choć mi podobał się umiarkowanie.

Uwielbiałem za to wspomnianą przez Kwasu93 Czarodziejkę z Księżyca. Z tym, że ona leciała wczeeeśniej :) Premierowa emisja na Polsacie miała miejsce chyba w 1994 roku. Jakieś pół roku temu, dla przypomnienia, wpisałem sobie hasło na YT. Siedziałem jak na szpilkach z ręką na "iksie" w razie gdybym poczuł się zażenowany tym anime. Skończyło się tak, że obejrzałem wszystkie 200 odcinków :D

Ktoś z was pamięta Airwolfa? :>

@up

Sailor Moon na bank nie było nigdy na TVNie, no, w każdym bądź razie nie na "zwykłym"
Też bardzo dobrze pamiętam to tefałenowskie pasmo o 14, niezłe kreskówki były :)
Na Polsacie coś takiego było od 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:09, Pitej napisał:

Ktoś z was pamiętam Airwolfa? :>


Czekaj to był serial o tym mega wypas helikopterze auhauahauh... ale żeś mi teraz przypomniał. Fajna charakterystyczna muzyczka do tego leciała...

No zadam teraz pytanie, [oczywiste] ale zadam.. :P
Pamiętacie "Drużynę A" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DB, Slayersów, a i owszem oglądałem.
Oglądałem jeszcze kilka innych fajnych Anime na Hyperze.

Aczkolwiek najlepsze bajki mojego dzieciństwa to jednak Batman TAS, kultowe [zamordowane przez nowy reebot] Motomyszy z Marsa [tu szpan an całego, miałem jako smark figurki wszystkich 3 i wszystkie motory, cała "piaskownica" mogła pozazdrościć...ojciec mógł ponarzekać na uszczuploną wypłatę :)], Spiderman Animated [nota bene widziałem ostatnio jaki dub zrobił kanał Jetix... w porównaniu do świetnego duba jaki zrobiła TVP2 ten twór Jetixa wypada wręcz komicznie].

Względnie nieco starsze pozycje jak Looney Tunes, Beattlejuice, Animaniacs, Sylwester i Tweatty, Kotopies z Canal +, swego czasu Power Rangers, Kacze opowieści i oczywiście nieśmiertelne bajki Disneya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2011 o 22:13, Braveheart napisał:

Pamiętacie "Drużynę A" :D


Hah mam na półce cała oryginalną kolekcję DVD :)
Muszę w wolnej chwili fotkę cyknąć.

A pamiętasz przeróbkę Drużynę B z Benny Hill Show ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:20, Pietro87 napisał:

A pamiętasz przeróbkę Drużynę B z Benny Hill Show ?

Tyyy właśnie Benny Hill.. teraz to żeś mi przypomniał :D... Szkoda go... znaleziono jego trupa w domu... dopiero po tym jak już zaczął niepokoić sąsiadów intensywny smród, który się wydobywał z jego mieszkania. [wtedy jeszcze nie wiedziano, że to smród rozkładającego się człowieka]. Tak pamietam uahuaha ale miałem polew

Tej a pamiętasz taki serial.... nie pamiętam nazwy. Gdzieś na jakiejś plaży Policja [czy coś w tym stylu] czy inni stróże prawa jeździli na rowerach i gonili zbirów XD
No i niezapomniany serial "FX" ;] rozwalała mnie ta technologia i ten jego elektryczny "pies" coś co przypominało go.. o tak no nazwijmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:37, Braveheart napisał:

Tej a pamiętasz taki serial.... nie pamiętam nazwy. Gdzieś na jakiejś plaży Policja [czy
coś w tym stylu] czy inni stróże prawa jeździli na rowerach i gonili zbirów XD


Chodzi Ci o Pacific Blue? :D Nie pamiętam ^^
:)

Kiedyś to były dobre czasy :)

@Pietro87
Kurczę! Drużyna B z Bennego Hilla była ZARĄBISTA! :D Zresztą jak i cały Benny Hill :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:06, Braveheart napisał:

> jakaś japońska bijatyko-bajka i wiem, że grałem w to z kuzynem na PS2 :)
Nie bajki jak już... tylko seriale animowane.. Bajka to krótki utwór literacki kończący
się morałem. Nie zawsze dobrym, ale morałem.
Maniacy Anime są na to uczuleni bardzo... ja aż tak nie jestem, ale rażący jest ów błąd
wręcz rzeczowy :D
Pozdrawiam.


Ło tam. Jak byłem mały to na wszystkie seriale animowane mówiło się bajka i mi tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2011 o 23:09, Pitej napisał:

Kurczę! Drużyna B z Bennego Hilla była ZARĄBISTA! :D Zresztą jak i cały Benny Hill :]


Benny wymiatał :)

Z resztą jak i masa innych kultowych seriali tamtych lat, np Świat według Bundych, Allo Allo!, Ostry Dyżur, Miami Vice i Crime Story, Żar Tropików [kurcze jak ja cholernie lubiłem ten serial], Tequilla i Bonetti, Nieustraszony, Mc Guyver [kolejny cholernie lubiany przeze mnie serial], Słoneczny Patrol...

Było tego od groma, oglądało się wieczorami z rodzinką z ucieszonym pyskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:09, Pitej napisał:

Uwielbiałem za to wspomnianą przez Kwasu93 Czarodziejkę z Księżyca. Z tym, że ona leciała
wczeeeśniej :) Premierowa emisja na Polsacie miała miejsce chyba w 1994 roku. Jakieś
pół roku temu, dla przypomnienia, wpisałem sobie hasło na YT. Siedziałem jak na szpilkach
z ręką na "iksie" w razie gdybym poczuł się zażenowany tym anime. Skończyło się tak,
że obejrzałem wszystkie 200 odcinków :D


Rzeczywiście. Czarodziejka z Księżyca była po raz pierwszy emitowana w latach 94/95. Ale to wtedy nie za bardzo możliwe żebym to ja zapamiętał mając rok czy dwa. Drugi raz leciała w 2000/2001, więc możliwe, że to wtedy oglądałem, ale wydaję mi się, że jednak nie było to tak późno.

Obejrzałem sobie przed chwilką na YT i muszę powiedzieć, że jest świetna i przywołuje wspomnienia jak na pierwszy odcinek :) Po za tym nieziemskie dziewczyny umieją rysować w tej ''mandze'' przez co bardziej mnie ciągnie do obejrzenia tego serialu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest informacja, że w połowie sierpnia ma pojawić się piąta odmiana Frugo, kolor biały.


Dorwałem wczoraj frugo za 1,59zł różowe. Srednio mi to smakowało.

W latach ''90 pijałem głównie białe i czarne i chyba tylko te będę teraz pił znowu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować