Zaloguj się, aby obserwować  
crash807

Lata 90 - Wspomnienia

268 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2011 o 17:53, Tyler_D napisał:

> Chodzi o te białe? Jeszcze nie piłem, ale oczywiście spróbuje.
Piłem czarne, mi smakowało. Ale jestem niemal pewien że jakiś napój podobny do Frugo
[ lub właśnie Frugo ] był wtedy sprzedawany w dużych litrowych lub dwulitrowych butelkach
typu PET. Ciekawe co to było ... A co do ceny to ja kupiłem ''przy okazji'' za hm ...
1,80-1,90 zł? Jakoś tak.

Było kiedyś duże frugo, z tego co kojarzę to butelki frugo zawsze miało szklane, tamta butelka miała coś pomiędzy 0,75-1l.
Kiedyś czarne frugo było dla mnie pyszne, ale teraz odzwyczaiłem się już od picia czegokolwiek poza wodą i sokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2011 o 17:20, Tyler_D napisał:

btw - nowe Frugo dobre jest ale primo - małe te butelczyny [ swoją drogą czy aby Frugo
nie było sprzedawane kiedyś w dużych butlach 1l lub 2l? ] a po drugie drogie. Smak? Mnie
pasuje.


Czy kiedyś było w dużych butelkach? Nie pamiętam. Ale powoli w sklepach pojawia się (albo ma się pojawić niebawem) butelki 0,75l. Poza tym w Biedronkach jest 300 ml (w ogóle Biedronka ma jakieś specjalne umowy, że zawsze mają na wyłączność jakiś napój w większych butelkach np. tymbark, coca-cola 1,75l itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jakaś nowość czy ja to dopiero zauważyłem ale w Biedronkach pojawiło się Frugo w butlach 0,7 lub 0,75 za jakieś 3,80 zł lub coś koło tego. Dość drogo jakby nie było ... ale fanatycy pewnie i tak kupią. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie kupią, choć już ten "boom" na Frugo mi minął o dziwo i chyba przez cenę, bo sam smak napoju przypomina dzieciństwo. Ale chyba też te butelki pojawiły się jakiś czas temu, może nawet ze względu na zapotrzebowanie fanów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba w niektórych sklepach cena to 5-6zł, 3.8 to imho całkiem nieźle :)
Fanatycy nie fanatycy to imho powrót z ta marką na rynek im się udał.
Swoją droga w stolicy te butle 0.75 są już dosyć długo, już przed Wielkanocą je widywałem w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

przez przypadek natrafiłem na ten temat, kiedy szukałem czegoś w google. Przeczytałem cały wątek - wróciło tyle wspomnień! Dzięki wielkie i super byłoby, gdyby temat ponownie się rozkręcił.

"Misja w czasie" - nie mogłem sobie za nic przypomnieć tego tytułu, chociaż kojarzyłem samą fabułę. Pamiętam, że reklamowano ten serial hasłem "Wyrusza w przeszłość, aby ratować przyszłość" (czy jakoś podobnie). Z seriali dodałbym jeszcze "Zdarzyło się jutro", które leciało na jedynce jakoś w okolicach "Klanu". Wspaniały serial, klimat Chicago (amerykańskie miasto robiło wtedy wrażenie :P), choć całości nie udało mi się obejrzeć.

Czasopismo "O.K." bardzo słabo pamiętam, raczej pozostawało na obrzeżach moich czytelniczych zainteresowań (po "KD", "Przyjaciołach z Zielonego Lasu" i "Wallym"), ale do dzisiaj pamiętam, że stamtąd poznawałem tajniki komputera, który przybył na początku następnego dziesięciolecia. Chyba jedna z ostatnich stron "O.K." była poświęcona właśnie PC-tom.

Ze smaków dzieciństwa to kojarzę jeszcze niewspomniane tutaj cheetosy o smaku orzechowym. Genialne, szkoda, że ich już nie ma...

A "Smerfowych hitów" za nic nie mogę sobie przypomnieć. Chyba mnie ominęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować