Zaloguj się, aby obserwować  
crash807

Lata 90 - Wspomnienia

268 postów w tym temacie

Mi te frugo nie smakuje, już wole sobie cappy kupić. No i musze sobie w końcu zainwestować w te magic stars siedze w Anglii miesiąc i jeszcze ich nie kupiłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 20:22, Shadover napisał:

Mi te frugo nie smakuje, już wole sobie cappy kupić. No i musze sobie w końcu zainwestować
w te magic stars siedze w Anglii miesiąc i jeszcze ich nie kupiłem ;p


Magic Stars w Polsce też są. Widziałem je parę miesięcy temu w rossmanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... pomarańczowe jest jedynym jaki akceptuję, choć i tak nic specjalnego moim zdaniem. To "czarne" - nie pamiętam, to chyba jakaś porzeczka - to prawdziwa masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja porzeczki żadnej już 5 lat z okładem nie tykam, kiedyś znajomy na spotkaniu "po latach" kupił pod gorzałkę sok porzeczkowy, spotkanie się przeciągnęło z czasem jak dochodziły kolejne osoby ze starej ekipy kumpli a ja się tego dnia tak strułem nadmiarem gorzałki, że rzygałem dalej niż widziałem, właśnie sokiem porzeczkowym, także za żadne pieniądze nie spróbował bym nawet jak by był mega-cudowny :) był to mój jedyny "tęgi ochlaj" i zostawił trwały ślad na psychice :P, teraz pijam tylko symboliczne whisky w ilości jedna szklaneczka raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 19:44, crash807 napisał:

Do rzeczy - 2,79zł za 250ml soku? No chyba sobie jaja robią...

Ciekawe, ja dzisiaj kupiłem frugo po 1,49... Niezły rozstrzał cenowy.

Aha, pomarańczowe jest naprawdę spoko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak formalnie - u mnie w stolicy 1.95 w sklepie który mam pod nosem [czyli niecałe 50 metrów od domu]
A w marketach [Auchan, Real] po 1.59 -1.89 widywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Frugo jest niezły rozstrzał - widziałem w jednej sieci hipermarketów za 2,79 zł (trollolololo) w innej za 1,49 zł.

Dla mnie Frugo to smak z dzieciństwa i strasznie się cieszę, że wróciło: jak dla mnie smakuje tak jak dawniej, zielone mniam :D Cała zgrzewka dziś kupiona ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 22:33, Pietro87 napisał:

A w marketach [Auchan, Real] po 1.59 -1.89 widywałem.


A to ciekawe, bo ja właśnie w realu kupowałem i po 2,79zł
A co do smaków to dla mnie najlepsze było i jest zielone, było jeszcze białe ale teraz niestety nie ma.

Linux_M gdzie ty żeś tak tanio frugo znalazł :D

20110804200327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>........

Dla mnie najlepszy był biały:) Widziałem w leclercu frugo (nie wiem czy było też białe) ale cena zaporowa, coś ponad 3zł.

Stanieje to się kupi:P
2 butelki Frugo i tuba Pringlessów to optymalny zestaw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real w jakiej części Polski ? [chociaż to faktycznie dziwne, bo oni chyba powinni mieć wedle ustawy i polityki sieci słępów ceny odgórne, bo wszystko idzie na jedne cenniki i jedne gazetki]

W każdym razie ja - w Realu mieszczącym się an trasie Piaseczno-Warszawa i Auchanie mieszczącym się w samym Piasecznie.

A z ciekawości idę zaraz do Kauflanda po zakupy [bo mam najbliżej] to i tam lookne na rozrzut cenowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 20:08, Pietro87 napisał:

Real w jakiej części Polski ?


Śląsk (Dąbrowa Górnicza)

Dnia 04.08.2011 o 20:08, Pietro87 napisał:

[chociaż to faktycznie dziwne, bo oni chyba powinni mieć wedle ustawy i polityki sieci słępów ceny odgórne, bo wszystko idzie na jedne cenniki i jedne gazetki]


Fakt, trochę dziwne... może jednak coś ci się pomyliło ;p Może to byłą cena tymbarku tylko w złym miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2011 o 20:15, crash807 napisał:

Fakt, trochę dziwne... może jednak coś ci się pomyliło ;p Może to byłą cena tymbarku
tylko w złym miejscu :D


Nach bo tak płaciłem i się zgadzało [gdzieś nawet pewnie rachunek się wala po kuchni]
A w kauflandzie było po 1.89.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 00:00, Outlander-pro napisał:

Co do Frugo jest niezły rozstrzał - widziałem w jednej sieci hipermarketów za 2,79 zł
(trollolololo) w innej za 1,49 zł.

Dla mnie Frugo to smak z dzieciństwa i strasznie się cieszę, że wróciło: jak dla mnie
smakuje tak jak dawniej, zielone mniam :D Cała zgrzewka dziś kupiona ^^


Ja też trafiłem na Frugo po 1,59 zł... kupiłem automatycznie z 10 butelek czarnego. I tak naprawdę to jest to czego potrzebowałem.

Jak to jedna osoba napisała kiedyś: Frugo nie potrzebuje wielkiej kampanii reklamowej... Frugo reklamuje się samo, wystarczy postawić na półce. I tak właśnie było w sklepiku jak wróciłem z kolegą godzinę później, już nie było XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 22:30, Muradin_07 napisał:

Jak to jedna osoba napisała kiedyś: Frugo nie potrzebuje wielkiej kampanii reklamowej...
Frugo reklamuje się samo, wystarczy postawić na półce. I tak właśnie było w sklepiku
jak wróciłem z kolegą godzinę później, już nie było XD


A u mnie na początku w realu to postawili frugo na półce z napojami jeszcze za wystającą ścianą z czytnikiem i po układane wąsko z góry na dół, także nawet przechodząc koło niego było nie zauważalne :D Co do reala to dla mnie zawsze był drogi i nie cierpię tego sklepu... cóż poradzę, że w mieście mam tylko 2 większe markety i są to 2 reale... Auchan rządzi bo nie dość, że tani to ci jeszcze pakują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 10:06, crash807 napisał:

A u mnie na początku w realu to postawili frugo na półce z napojami jeszcze za wystającą
ścianą z czytnikiem i po układane wąsko z góry na dół, także nawet przechodząc koło niego
było nie zauważalne :D Co do reala to dla mnie zawsze był drogi i nie cierpię tego sklepu...
cóż poradzę, że w mieście mam tylko 2 większe markety i są to 2 reale... Auchan rządzi
bo nie dość, że tani to ci jeszcze pakują :D


Po marketach to ja mało chodzę, ale jak moja mama zobaczyła Frugo to było naprawdę dobrze widoczne... Dziwi mnie też taki rozrzut cenowy. Jak czytałem w jakimś newsie Frugo miało chyba kosztować max 2 zł.

Edit: no i teraz poluję na białe... wszędzie jak widziałem są czarne i różowe, białych jak na razie nie widziałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować