Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry na Kinect będą tańsze niż standardowe tytuły?

16 postów w tym temacie

Jak dla mnie sprawa byłaby jasna w takiej spekulacji: tańsze gry, znaczy łatwiejsze w produkcji i proste... Jeżeli to, co do tej pory pokazano jest szczytem możliwości Kinola to ja podziękuję. Do teraz byłem wielkim zwolennikiem Natala, ale projekt stoi w miejscu. Plus jakieś fejki w postaci tego filmiki z Jedi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry będą raczej droższe w produkcji a nie tańsze, ze względu na różnorodność ruchów przekładaniem ich na "język konsoli'' będzie musiała zając się gra a nie sam nathal/kinetic (a będzie to bardziej "czaso-programisto-żerne" niż pad z swoimi paroma guzikami i gałkami). A co za tym idzie albo to plotka albo Microsoft będzie dopłacał do tych gier. Inna sprawa że sterowanie tylko ruchem będzie się nadawać tylko do prostych minigier (pokój jest kapkę mniejszy niż świat gry), a co za tym idzie obsługę pada trzeba będzie zakodować tak czy siak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 16:23, S1G napisał:

Gry będą raczej droższe w produkcji a nie tańsze, ze względu na różnorodność ruchów przekładaniem
ich na "język konsoli'' będzie musiała zając się gra a nie sam nathal/kinetic (a będzie
to bardziej "czaso-programisto-żerne" niż pad z swoimi paroma guzikami i gałkami). A
co za tym idzie albo to plotka albo Microsoft będzie dopłacał do tych gier. Inna sprawa
że sterowanie tylko ruchem będzie się nadawać tylko do prostych minigier (pokój jest
kapkę mniejszy niż świat gry), a co za tym idzie obsługę pada trzeba będzie zakodować
tak czy siak.


nie wiesz ile kosztuje wyprodukowanie gry na kinect a zwykłej na pzyciski i gałki ( w sumie to wiemy ) ale wg mnie to te gry wcale dużo budżetu nie zżerają ^^ to są takie mini gierki bardziej niż hardcorowe tytuły :P i nadal nie wierze w fpsa ani nawet w fife bo jak mam strzelać z czegoś czego nie ma albo kopać coś co widze w Tv a pod nogami tego nie ma :D kinect to będzie fail kilku ostatnich lat xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na razie sony pokazuje równie lipne gry co MS, sony nie pokazuje żadnego tytułu, w który nie można by zagrać na kontrolerze Microsoftu, powiem więcej gry MSu są według mnie lepsze (np. Dance Central)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FPS-a? wyobraż sobie wyścigi z nieistniejącą kerownicą..... to dopiero będzie hardcore (kto nie wierzy niech spróbuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ ArchArtas

myślę że fps na natalu to kwestia czasu i pomysłowości MSu, a po drugie nie mam xboxa wiec i tak w to nie zagram, a move nie kupie bo wydaje mi się to nie wygodne do fpsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dojdzie do tego, że będę musiał grać w Mass Effect 3, czy Assassin''s Creed III za pomocą tego czegoś, to chyba się pochlastam. Wtedy definitywnie zaprzestanę grać w gry video.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi, że Kinect to jedyny sposób grania, zapewne będzie można w menu wybrać, jak zechcemy grać, oczywiście oprócz ikskluziwów na ten kontroler. Dobrze, że będą tańsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2010 o 16:57, Bumblejazz napisał:

nie wiesz ile kosztuje wyprodukowanie gry na kinect a zwykłej na pzyciski i gałki ( w
sumie to wiemy ) ale wg mnie to te gry wcale dużo budżetu nie zżerają ^^ to są takie

Zauważ że w przypadku myszy/klawiatury/pada etc postać gracza może przyjąć ograniczoną liczbę zaprogramowanych wcześniej pozycji. Natomiast tutaj będzie ona ograniczona wyłącznie "gibkością'' gracza, więc komputerowi przeciwnicy będą musieli być przygotowani na najróżniejsze pozy naszego ''herosa-baletmistrza" ;) Osobiście widziałem filmik na którym za pomocą klasycznego kontrolera ale za to wykorzystując telekinezę gracz "napuszczał" przeciwników na odkurzacz (tytułu gry niestety nie pamiętam więc nie znajdę) Tutaj pewnie będą jeszcze lepsze "jazdy"

ps sorki za tak późną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować