Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TwistDock ogarnie kable i doładuje pady PS3

8 postów w tym temacie

Jak dla mnie to PS3 na tym nie stoi prosto, a każde odchylenie od pionu/poziomu zwiększa szansę na porysowanie płyt. Czyli bezużyteczny gadżet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam może głupiutkie pytanie - po co komu stacja dokująca do konsoli PS3?!? Dla samych padów, to owszem, przydatna sprawa, ale dla konsoli?Poza tym, jak ktoś chce pady non stop podładowywać, to szybciej mu padną akumulatory :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 18:23, Szczur22 napisał:

Jak dla mnie to PS3 na tym nie stoi prosto, a każde odchylenie od pionu/poziomu zwiększa
szansę na porysowanie płyt. Czyli bezużyteczny gadżet



Powiem tak to nie jest Xbox ze rysuje plyty ps3 ma zabezpieczenia przed rysowaniem plyt.
Moja konsola caly czas stoi pionowo i jeszcze nigdy mi sie plyta nie porysowala w napedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 18:42, Kezuj12345 napisał:

Powiem tak to nie jest Xbox ze rysuje plyty ps3 ma zabezpieczenia przed rysowaniem plyt.


a jakie to zabezpieczenie ? plyty lewituja bez kontaktu z czymkolwiek? :D No i jak konsola jest pod katem to wg mnie trudniej wkladac plyty - wieksza szansa na porysowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie analizowałem danych technicznych napędu PS3, aczkolwiek nie wydaje mi się, żeby była tam jakakolwiek próba optymalizacji pracy napędu pod kątem różnym od pionu/poziomu - prościej mówiąc, ustawianie wirującej płyty jakieś 10-15st. od pionu to dla mnie kompletny bezsens. Nawet jeśli nie ze względu na możliwość porysowania, ale samą żywotność napędu. A i talerze twardych dysków zapewne niezbyt entuzjastycznie taką pozycję przyjmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować