Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010 - Relacja na żywo z konferencji Microsoftu na gram.pl

165 postów w tym temacie

Ciekawe, KIEDY konkretnie ten Xbox Live w Polsce. Czekam, aż będzie oficjalnie dostepny i dopiero WTEDY zakupuję Xboxa. Wybrakowanego produktu za pełną kwotę nabywać nie zamierzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konferencja MS ble ble ble ble ble ble...... coś o Livie, że będzie wszędzie tam gdzie sprzedawane były konsole, samozachwyt nad ruszaniem rączkami, i jeszcze Magiczne XBox music XBox movies... przypomina mi to stare filmy o Batmanie gdize wszystko powiazane było z określeniem gdzie moje BatButy, nie wiem znalazłem tylko BatPas - jak na razie nic specjalnego nie pokazali/powiedzieli raczej nie ma nad czym się podniecać jakieś gierki na Kinect...? Zero null nothing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"8:11 Xbox Live w POLSCE!"

Wcale nie :)
Powiedziane było, że K będzie w każdym miejscu w którym sprzedaje się Xboxa - stąd mapka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 20:16, dark_reven napisał:

Mówił koleś że wprowadzają live wszędzie gdzie X jest legalnie dystrybuowany.


Jezu, mówił o Kinect!

EDIT: To ESPN jest piękne, ja to mam w telewizji i nie potrzebuję do tego X'a. Ale Kinect - okazały.

down: Takiej deklaracji nie było, Zaitsev się poimylił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej live w polsce będzie i super :D Na pewno kupię golda i pogramy razem, nareszcie...


O jakiś kocur na ekranie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co twoja naiwność zakrawa na naprawdę fanatyzm, po pierwsze nie powiedzieli dokładnie, że LIVE będzie w polsce pokazali tylko jakąś mapkę na 2 sekundy - w wykonaniu MS może to oznaczać, że LIVE będzie w Polsce na świętego nigdy, nie wiem, może MS płaci ci specjalnie kieszonkowe, żeby tak do tego podchodzić?? jak narazie MS z polaków znów robi idiotów obiecując gruszki na wierzbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować