Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010 - Relacja na żywo z konferencji Microsoftu na gram.pl

165 postów w tym temacie

Krótko i zwięźle:
MGS Rising - si
Live! w Polsce - si
X360 Slim - si

Reszta przedstawienia - NON, z brakiem daty polskiego Live! na czele

Ocena: 5/10

Czekamy na 23:00, na konferencję EA Games.

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do skrótu GoW God of War ma skrót GoW lll, a Gears of War skrót GoW 3, popatrzcie na pudełka ;). Mi konferencja BARDZO się podobała, nareszcie Halo Reach zostało pokazane, co mnie baaardzo cieszy, GoW 3 oczywiście też był super, Fable 3 jakby trochę zmieniło charakter, jest tak jakoś bardziej brutalne. Kinect trochę mnie nudził, ale pokaz z autem był super, no i slim wygląda bardzo ciekawie, o Live na jesień w Polsce nie mówię nawet, bo to jest świetna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 21:30, Cygi napisał:

Reszta przedstawienia - NON, z brakiem daty polskiego Live! na czele

Akurat data padła od polskiego przedstawiciela MS, odsyłam na tvgry.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 21:35, palpatine napisał:

Ale pianie :D. Miliony gospodyń domowych nie mogą doczekać się ćwiczeń z trenerem i oglądania
programów z przyjaciółkami haha ;). Straszne dno.



Jedyne dno jakie tu widzę to poziom twoich żałosnych, fanboyskich i zupełnie pozbawionych sensu komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 21:56, Pile napisał:

> Ale pianie :D. Miliony gospodyń domowych nie mogą doczekać się ćwiczeń z trenerem
i oglądania
> programów z przyjaciółkami haha ;). Straszne dno.


Jedyne dno jakie tu widzę to poziom twoich żałosnych, fanboyskich i zupełnie pozbawionych
sensu komentarzy.

Palpatine ma rację. M$ nie pokazało na Kinecta nic, co miałoby zainteresować "core''owych" graczy. Taka prawda. Ja Kinecta kupię dopiero jak zapowiedzą porządne gry, a nie takie coś (a, no i jeszcze jak kupię X-a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 22:09, Henrar napisał:

Palpatine ma rację. M$ nie pokazało na Kinecta nic, co miałoby zainteresować "core''owych"
graczy. Taka prawda. Ja Kinecta kupię dopiero jak zapowiedzą porządne gry, a nie takie
coś (a, no i jeszcze jak kupię X-a)


Jak to nie, a ta ściganka, nie wiem jak się nazywa, bo nie wiem czy to jest Forza, nie usłyszałem dokładnie, w relacji jest, że Forza ;). Mi tam 50/50 się Kinecict czy jak to się tam nazywa podoba. Z jednej strony może być bardzo fajne na imprezy, nawet fajniejsze na Wii, z drugiej widziałem sporego laga w SW i grach Ubi. Ale akurat ta gra od Ubi mi się podobała, bo na Wii coś takiego kosztuje ~500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 21:56, Pile napisał:

Jedyne dno jakie tu widzę to poziom twoich żałosnych, fanboyskich i zupełnie pozbawionych sensu komentarzy.

Chwila... czy to przypadkiem nie TY wspominasz ciagle jaki to Natal jest wielki, super, wspanialy i w ogole roxx... Choc tak naprawde znasz go jedynie z filmikow i krotkich urywek?

Mnie np. nie bawia zbytnio takie gierki, w ktorych skaczemy, machamy lapkami w powietrzu i tym podobne. Nie pokazano wiec niczego co obslugiwaloby Kinecta, a bylo choc troche powazniejsza produkcja... Star Warsy? Zauwazyles moze, ze postac nie poruszala sie w dowolny sposob, a jedynie do przodu? Cos jak w takim Virtua Copie czy innym ''celowniczku'' ...

Wpominalem juz o lagach i o tym, ze kamerka nie rozpoznaje czy dlon jest zamknieta czy otwarta i sledzi jedynie jej ruch/pozycje, wiec, zeby cos nacisnac nalezy przytrzymac dlon w danej pozycji przez kilka sekund?

PS. Tam we wczesniejszym poscie cos tam mi wypominales o wieku. Przegladajac rozne fora internetowe, mozna dojsc do wniosku, ze z tego argumentu korzystaja a) osoby, ktorym zabraklo argumentow (cos na poziomie '' a tam bija murzynow!) oraz b) osoby, ktore same sa dziecmi. Do ktorej grupy Ty sie zaliczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 21:41, Bambusek napisał:

Nadal z całego E3 czekam tylko na gameplay Shoguna 2.


A to Shogun 2 będzie, skąd te info? Chociaż osobiście wolałbym Rome 2, ale i Shoguna z chęcią przyjmę.

A konferencja M$ ma ode mnie w skali szkolnej 2+, za MGS:R i nową gre Cryteka(może skończą z tymi kryzysami). Niestety nic nowego o Fable III ale za to ten +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 22:56, hallas napisał:

Co kosztuje na Wii ~500zł? Bo myślałem, że mam wszystko...


Wii Fit z grą... Sam dosyć niedawno chciałem kupić, ale cena mnie skutecznie odstraszyła (w MM kosztowało to nawet 600zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować