Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010 - Relacja na żywo z konferencji Microsoftu na gram.pl

165 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2010 o 23:08, Xjumpaytech napisał:

> Co kosztuje na Wii ~500zł? Bo myślałem, że mam wszystko...

Wii Fit z grą... Sam dosyć niedawno chciałem kupić, ale cena mnie skutecznie odstraszyła
(w MM kosztowało to nawet 600zł)


Nie siej propagandy - 370 na Ultima PL.... co i tak jest drożej o stówę w porównaniu do ceny gdy kupowałem dechę... Coś tu mocno nie gra. Tak na marginesie, to decha jest kolejnym niewykorzystanym akcesorium. W zasadzie jest tylko Wii Fit i Wii Fit Puls. Reszta to jakieś marne popłuczyny. Brakuje Snowboardu od Nintendo.

To co może zrobić M$ to uderzyć w te miejsca, gdzie Nintendo się nie chciało. Na przykład będzie to zapowiedziany Star Wars. Tego na Wii nie ma a spokojnie mogło by być - kontroler się znacznie lepiej do tego nadaje ze względu na to, że jest i przypadkiem przypomina nawet miecz świetlny - jak widać nikomu się nie chciało. Tzn. jest coś takiego, w Wii Sports Resort, ale jednak to nie to samo co miecze świetlne i szmoce, i Vadery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tej konferencji nie oczekiwałem żadnych rewelacji i dlatego też jestem pozytywnie zaskoczony. To co najbardziej mnie zaciekawiło to Xbox Live w Polsce, dokłada data premiery Kinecta, no i prezentacje Black Ops oraz Fable 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MS spełnił swoje założenia.
Dla core - GoW3, Fable i Halo (no i umowa z Acti ewentualnie też)
Dla rodziny - Kinectowe gierki startowe
Dla mnie - fajne funkcje z obsługą samej konsoli, obsługa głosem, umowa z ESPN (ja chcę w europie, NBA i MBL w cenie Golda = WIN)
I na koniec jeszcze nowy model.
Nie rozumiem ludzi narzekających, że nic nie pokazali. A Kinect nie miał być ewidentnie pokazany tam jako platforma dla core. Demko Star Wars z aktorami, bo gra pewnie dopiero we wczesnej produkcji, a chcieli pokazać cokolwiek dla nieco starszej publiki, więc nie ma co jechać po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się na konferencji.
Oprócz Gears of War 3 z gier nic ciekawego. Xbox 360 Slim też ładnie się prezentuje.

Tygrysek marna kopia EyePeta. Nie ma nic w tym nowego czego już nie widzieliśmy. Potem jeszcze jakieś wyścigówki arcade zrzynka z Mod Nation Racers.

No tak M$ może się pochwalić ekskluzywnością dodatków do CoD do 2012. U hamburgerów jest pełno takich co kupią dodatki a założę się że będą bo bardzo wysokich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować