Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010: Xbox Live oficjalnie w Polsce!

69 postów w tym temacie

Właśnie wyłączyłem przekaz ze zwątpieniem, ale jednak coś ruszyło w tej kwestii. Ciekawe tylko ile będzie trzeba czekać i czy możliwa będzie przeprowadzka z Nibylandii. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuriozalna? Człowieku nie posiadam konsoli, a uważam, że miała zasadniczy sens istnienia. Ile mogli robić polskich graczy w wała? Myślę, że ta akcja akurat przełamała w końcu jakąś barierę, sprawa nabrała porządnego rozgłosu, więc coś musiało drgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądałem :) ale dla mnie większym zaskoczeniem było ogłoszenie nowego xboxa. Znaczy chudziutkiej wersji.... wygląda świetnie... fajnie jak by uruchomili jakiś program wymiany starych na nowe .... hehehe... marzenia :) i zaczynają go sprzedawać w tym tygodniu... ja odpadam.

Sam Natal bez rewelki ale zaczynam mieć na niego poważną chrapkę :) świetna konferencja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesują dwie rzeczy: DATA uruchomienia Xbox Live w Polsce (bo nadal nie mamy żadnych konkretów poza mało precyzyjną obietnicą że "będzie") oraz to, czy faktycznie nowy Xbox będzie w cenie starego. Pożyjemy zobaczymy... Ja sobie chętnie sprawię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 21:12, Colidor napisał:

A mnie interesują dwie rzeczy: DATA uruchomienia Xbox Live w Polsce (bo nadal nie mamy
żadnych konkretów poza mało precyzyjną obietnicą że "będzie") oraz to, czy faktycznie
nowy Xbox będzie w cenie starego. Pożyjemy zobaczymy... Ja sobie chętnie sprawię!


Warszawa - 14 czerwca, 2010 r. - Firma Microsoft zapowiedziała oficjalny start usługi Xbox LIVE
w Polsce, który nastąpi jesienią 2010 roku. Prócz Polski, usługa Xbox LIVE zostanie udostępniona także na terenie Brazylii, Chile, Czech, Grecji, Kolumbii, Węgier oraz Republiki Południowej Afryki.

"Xbox LIVE to wspaniałe narzędzie, dzięki któremu buduje się silna społeczność graczy, której członkowie mogą być ze sobą w stałym kontakcie, grając online w najnowsze i najlepsze gry wideo. Oficjalne wprowadzenie tej usługi do nowych krajów to kolejny krok na drodze jej rozwoju." - powiedział Marc Whitten, General Manager, Xbox LIVE.

Polskim graczom zostaną udostępnione główne funkcje systemu, takie jak m.in. dobór przeciwników o podobnym poziomie umiejętności (matchmaking), system gromadzenia osiągnięć i punktów gracza, lista znajomych graczy oraz zlokalizowany wirtualny rynek gier.

"To kolejny etap naszego zaangażowania w Polsce." - powiedział Dominik Dubicki, dyrektor działu Entertainment and Devices w Polsce. "Przez ponad 3 lata obecności marki Xbox 360 w Polsce zdążyła wytworzyć się silna i prężna społeczność użytkowników naszej konsoli. Dzięki Xbox LIVE polscy gracze będą mogli cieszyć się jeszcze większymi możliwościami swojej konsoli." – dodał Dubicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@PanLucek: sześ mnie wypszedził ;) Było, że wraz z premierą Kinecta, albo mie się przesyłyszało się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej ciekawi kwestia graczy którzy od dawna już wirtualnie emigrowali... Sorry Winetou ale GS-y potracicie i zakładajcie nowe konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 21:22, igor8472 napisał:

Mnie najbardziej ciekawi kwestia graczy którzy od dawna już wirtualnie emigrowali...
Sorry Winetou ale GS-y potracicie i zakładajcie nowe konta?


Jakoś to musza rozwiązać. Z pewnością będzie możliwość przeniesienia.

@Ceicob: MS prawił, że jeszcze w tym tygodniu, więc... ;)

ps. Coś gram siada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować