Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010: Need for Speed od Criterionu oficjalnie zapowiedziany

30 postów w tym temacie

Adam Berlik

[Zaktualizowano] Wiemy już, pod jakim tytułem, na jakich platformach i co najważniejsze, kiedy pojawi się Need for Speed od Criterionu. Poznaliśmy także pierwsze konkretne informacje na temat tej produkcji.

Przeczytaj cały tekst "E3 2010: Need for Speed od Criterionu oficjalnie zapowiedziany - trailer i screeny!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 23:56, maggit napisał:

Ja wciąż liczę na remake jakiejś starej trasy.


Podejrzewam, że coś takiego nadawałoby się na DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erm strona Criterion Games głosi, że Need for Speed Hot Pursuit will be available on November 16, 2010 in North America and on November 18 and 19, 2010 in Europe on the Xbox 360® and PlayStation®3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun nowego NFS-a napawa optymizmem. Ale niepokój budzi to, że na razie na stronie gry data wydania jest tylko dla wersji konsolowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czyż bym czuł powrut do korzeni Most Wanted? To była chyba najbardziej udana wersja(chociaż U2 też był spox ale wole uciekać przed policją niż tuningować auto...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy już nie było NFSa o takim tytule? Hmm, trzeciego w serii? Jakoś niepokoi mnie takie podejście, że się używa nowej ekipy ze starą nazwą i nowym stylem rozgrywki, może to tylko sentyment do jestem z najlepszych gier serii, ale jednak się martwię, że nowy tytuł nie sprosta legendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować