Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010: Forza Motorsport 3 wykorzysta Kinect

15 postów w tym temacie

Sporty motorowe + kinect + 1 kółko na nordschleife = potworne zmęczenie rąk.
Moim zdaniem kinect jest nie wypałem nadaje się tylko do wybranych specjalnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 00:33, zielma napisał:

Sporty motorowe + kinect + 1 kółko na nordschleife = potworne zmęczenie rąk.
Moim zdaniem kinect jest nie wypałem nadaje się tylko do wybranych specjalnych gier.

Zanim dojdziesz do zmęczenia rąk, to rzucisz ten "Kinekt" w kąt, ciskając wulgaryzmami, ze względu na beznadziejną czułość. Nie mówiąc o żalu, że wydałeś na ten syf kilkaset PLN, zamiast kupić sobie porządną kierownicę Logitecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe szaleństwo...kolejny krok w kierunku wręcz odwrotnym do symulacji. Nie wiem, jak to sobie wyobrażacie- wyciągać ręce przed siebie i tak trzyma przez ile ? A czułość pedału gazu, hamulca ? A ruchy rąk na boki, w górę i dół ? Przecież to niemożliwe trzymać je przez całą trasą nieruchomo do przodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kinect to jest coś fajnego.

Ale tylko i wyłącznie do Dashboardu. W grach kompletnie się nie nadaje. Chyba że gra wyjdzie na potrzeby takiego czegoś a nie na siłę będą wpychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czyżby za chwilę miało nastąpić ogłoszenie prac nad Forzą Motorsport 4? Niestety, tak się nie stało /.../"

http://ie.xbox360.ign.com/articles/109/1097731p1.html

"Forza 4 Kinect Preview"

http://www.vg247.com/2010/06/14/forza-kinect-in-development/

"Microsoft has just announced that a new Kinect compatible Forza 4 game is in development."

Nie wiem skąd pan wziął informację o Kinectowym update dla Forza 3 Panie Lucku, ale inne serwisy zdają się nie potwierdzać tej informacji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 14:21, Jacor32 napisał:

No też tak myślę, bo skoro ma być update na kinecta, to skąd wzięła się ta Italia ? :D
Bo jakoś jej nie zauważyłem w Forzy 3


W darmowym DLC jest to Ferrari ;). Ja się zastanawiam, bo jeśli na reklamę dali Ferrari Italia to już zapaliła się u mnie żarówka z napisem "kup to".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja zobaczyłem Italię to pomyślałem sobie: "czemu takie brzydkie przednie lampy w najładniejszym Ferrari od hmm..30 lat?" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 15:38, Xjumpaytech napisał:

> No też tak myślę, bo skoro ma być update na kinecta, to skąd wzięła się ta Italia
? :D
> Bo jakoś jej nie zauważyłem w Forzy 3

W darmowym DLC jest to Ferrari ;). Ja się zastanawiam, bo jeśli na reklamę dali Ferrari
Italia to już zapaliła się u mnie żarówka z napisem "kup to".



Eee no to ciekawie jak darmowy. Nie sprawdzalem jeszcze, bo nie mam mozlliwosci podlaczenia neta do konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować