Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010: X360 Slim - dawka materiałów

21 postów w tym temacie

Wygląda całkiem ładnie, a jest takie pokrzywione, bo ma przypominać tego iksa w końcu. Jednak sześciopak stawiam temu, kto mi wytłumaczy, co to jest z tą modą na błyszczące wykończenia urządzeń elektronicznych? Czemu to ma służyć (oczywiście oprócz totalnego i błyskawicznego usyfienia sprzętu)? :/

Wiadomo ile ten cały nowy bajzel będzie kosztować?

PS. Jestem za uwolnieniem domowych zasilaczy!!! Zewnętrzne zasilacze łączcie się! (najlepiej to łączcie się ze sprzętami i integrujcie w ich obudowach, a nie walajcie po podłodze :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, moim zdaniem, lepiej niż PS3 Slim i Fat razem wzięte. W końcu nie jak zabawka bezzębnego niemowlaka, czy jak lego duplo (poprzednie Xboxy tak wyglądały, bez wyjątku), a jak konsola dla poważnego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pięknie, qrwa, pięknie. pierw kupiłem PSP 2k, miesiąc później dowiaduje się że wychodzi 3k. z PS3 tak samo pierw zwykła 80GB, potem mówią o slimce. 4 miesiące temu kupiłem X''a i znowu. japier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest niemożliwie cichy! Kolesie na engadget.com dopiero jak dosłownie przyłożyli mikrofon do konsoli to było słychać pracę napędu, jakieś 5cm od konsoli już kompletnie nic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to błyszczy i świeci, a co za tym idzie kurz się do tego lepi... Poza tym, konsola jakoś dziwnie wygląda. Mnie się nie podoba.
Co to za mania na czarne błyszczące obudowy do wszystkiego. Promocja - może jak przestaniecie tak wnerwiac reklamami to niektórzy zaczną was lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt mi się podoba takie połamanie...
A co do samego sprzętu - niewątpliwie zaletą jest w końcu Wi-Fi, X360 coraz bardziej zbliża się do PS3 ;) Ale na pewno niestety będzie płatny Live... Jeszcze tylko niech podają cenę i awaryjność, żeby porównać z PS3, bo póki co wyrasta konkurencja dla Sony''ego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to ona nie jest dużo mniejsza niż zwykły xbox360. Jest co najwyżej z 10% niższa, ale praktycznie tak samo szeroka i długa. Główna różnica to wi-fi dodane 100 lat po reszcie świata. To chyba jakiś żart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nice:) W połączeniu z XboxLive dla Polski na jesieni to bardzo możliwe, że tego slima sobie sprezentuję na gwiazdkę tego roku :)
W końcu będzie warto wydać kasę na tę konsolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 07:48, Anvi napisał:

Jest niemożliwie cichy! Kolesie na engadget.com dopiero jak dosłownie przyłożyli mikrofon
do konsoli to było słychać pracę napędu, jakieś 5cm od konsoli już kompletnie nic! :)


I dobrze, tak powinno być od początku. Taka wersja klocka powinna wyjść już w 2007 roku, ale wiadomo uczą się na błędach. Jednak HDMI i AV są pod sobą -.-, co znaczy że znowu nie podepnę dźwięku do monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się również bardzo podoba. Nowy design maszynki M$ zjada na ciepło design strojącej u mnie na półce PS3. Wi-Fi jest, XBL jest (no, będzie) w Polsce...
Obiecałem sobie, że nigdy nie kupię X-pudła. Ale myślę, że decyzja warta będzie ponownego przemyślenia, po tym jak w okolicach Gwiazdki dostaniemy bundle z Kinectem w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować