Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy konkurs na gram.pl z okazji nowej gry Need for Speed!

88 postów w tym temacie

Takie pytanie - jaki sens ma fakt, że w konkursie trzeba opowiedzieć się po jednej stronie barykady i tylko ta barykada wygra, skoro już userzy się skrzyknęli, żeby walić ''do jednej frakcji'', bo będą większe szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"dowolną techniką rysunkową/graficzną przedstawiony samochód swoich marzeń". Takie pytanie w związku z tym zdaniem: czy technika graficzna to też rysunek powiedzmy w Photoshopie? - czy tylko własnoręcznie - kartka i ołówek/kredki/farby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 20:25, ww3pl napisał:

Takie pytanie - jaki sens ma fakt, że w konkursie trzeba opowiedzieć się po jednej stronie
barykady i tylko ta barykada wygra, skoro już userzy się skrzyknęli, żeby walić ''do
jednej frakcji'', bo będą większe szanse?

Od czego mobilizacja znajomych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 22:19, filipsieradzki napisał:

"dowolną techniką rysunkową/graficzną przedstawiony samochód swoich marzeń". Takie
pytanie w związku z tym zdaniem: czy technika graficzna to też rysunek powiedzmy w Photoshopie?
- czy tylko własnoręcznie - kartka i ołówek/kredki/farby?

"Graficzna" to też grafika cyfrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRACA KONKURSOWA - POLICJANT - część pierwsza

... W świecie, gdzie nie bandytów, a Paris Hilton puszczają z torbami, gratis dodając jeszcze fikuśnego pieska, standardowe siły policji nie wystarczą. Potrzebny jest ktoś nieprzeciętny - ktoś, kto jest gotów stawić czoła zagrożeniom, które bezkarnie rozpleniły się po naszym globie.

Ktoś, kto ma nie tylko potrzebne umiejętności, ale i narzędzia.

Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta i cała, bliżej nieokreślona reszta. Przedstawiam Wam jedyny w swoim rodzaju duet. Zapomnijcie o "Knightrider" z Kittem i Hasselhoffem. Przy czymś takim, wymiękają nawet Starsky (Stursky?) & Hutch (Hatch?).

Może i nie zdążyłem dopisać na liście WSZYSTKICH możliwości mojego wymarzonego auta, ale tu, w poście, chciałbym zwrócić uwagę na możliwość pływania, na co wskazują dwie, retro płetwy z tyłu pojazdu. Poza tym, auto potrafi jeszcze pływać (na co wskazują dwie retro płetwy z tyłu pojazdu + glony na tylnej oponie).

Podsumowując - lepszy niż Kitt (myśli, patrzy, tylko jeszcze gadać nie umie), tani (nie najlepsze parametry wynagradza nam np. podróżami w czasie) i solidny. Czego chcieć więcej? NO I MATKO, WYRZUTNIA TOREBEK Z CIUŁAŁAMI (Tak to się odmienia?).

20100619171236

20100619171350

20100619171354

20100619171400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRACA KONKURSOWA - POLICJANT - część druga

Znajomi mówili, żebym dorzucił jeszcze czarno białe szkice + kilka wersji ''niepodrasowanych''. W takim razie, proszę.

I tak dla jasności - to, co trzyma 'ogórki w płynie' na miejscu to nic innego jak stare, zakurzone (temu szare) sprężynki do zabawy, których nazwy zwyczajnie zapomniałem. Takie siakieś co się je po schodach spuszczało, a one sobie schodziły. Sprężynk-spiralki. Anyone? Poza tym, auto potrafi jeszcze strzelać laserami z oczu. PEW, PEW, PEW, WZIUUU.

Btw. Czemu tak mało ludzi się wysila i nie rysuje aut, których (jeszcze) nie ma na rynku? :(

20100619171931

20100619171936

20100619172011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 17:49, ww3pl napisał:

Dzięki.

Po prostu... dzięki. Tak chamskiej oceny jeszcze nigdy nie czytałem :(



po prostu tak sądze, bo raptem nas jest trzech a ich ponad pięcioro (nawiasem mówiąc niektóre niezbyt mi się podobają) co wg mnie oznacza światełko w tunelu i liczę na to, że jury przyzna nam POLICJANTOM nagrody :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca konkursowa - KIEROWCY.

Mały fotomontaż (bo rysować nie umiem). Zmontowałem screena z gry i zdjęcie mojego ukochanego Fiata 125p z... Wikipedii :D No co?! Pasowało idealnie :D

Mam nadzieję, że się spodoba :)

20100619215444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gupie zasady, wszyscy skrzyknęli się do kierowców : <

LESZ3u - imo pierwsza, dobra praca po stronie kierowców w tym temacie. Keep up the good work.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować