Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010: Nowy trailer Star Wars: The Old Republic i kilka słów o PvP

33 postów w tym temacie

Trailer kapitalny. Mam pytanko- nie będzie kampanii dla pojedynczego gracza w ścisłym tego słowa znaczeniu? Dopuszczalna jedynie rozgrywka z innymi graczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer spoko, ale poprzedni był znacznie lepszy. Był mroczniejszy i mniej optymistyczny. I lepiej tam pasowała ta muza na końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik bardzo fajny, ekipa TOR ma niezłego skilla w ich robieniu. Co do statków - w sumie to nie jakaś specjalnie ciekawa nowina, ale zawsze jakaś ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 07:21, mikim napisał:

Filmik bardzo fajny, ekipa TOR ma niezłego skilla w ich robieniu. Co do statków - w sumie
to nie jakaś specjalnie ciekawa nowina, ale zawsze jakaś ciekawostka.

To Blur zrobiło ten trailer, nie Bioware :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tylko czy w normalnej grze będzie możliwość takiej współpracy i niszczenia obiektów otoczenia? I tak tą grę kupię niezależnie od opłat i abonamentów, ale fajnie by było jakby coś takiego wprowadzili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrażenia żę Lucas nie dostrzega potencjału tych filmików.Dla mnie są fenomenalne i na pewno lepsze niż animowane star warsy wojny klonów.Niech zrobią pełnometrażowe filmy a na pewno będzie hit.
Grę biorę w ciemno bo klimat już czuję że będzie niezwykły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 09:28, zrazqe napisał:

Czy tylko ja widzę uderzające podobieństwo do starego cinematica / intra z mark of chaos
? :D


Nie xD miałem to samo uczucie po obejrzeniu tego trailera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz filmik fanie zrobiony i w ogole.. ale wciaz to TYLKO filmik..-_- WAR i AOC tez maja fajne filmiki..a jak skonczyly kazdy wie. Co z tego ze tu walki wygladaja dynamicznie gdy na gameplayach rozgrywka toczy sie w tepie znanym z wowa..Ja jakos wstrzymam sie z zachwytami;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o, komandor Coddy.
Widzę, że jak rozpowszechniło się clone wars, to z równie durnej maniery stylizowania wszelkich wojsk rebelii/republiki na wzór straży tantive IV <jak było w kotorach>, przerzucono się teraz na wzornictwo na szturmowców-klonów <w końcu ten biały pancerz jest idealny do zasadzek w lesie>. D''oh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer widowiskowy, ale jeśli rozpatrywać treść i klimat... straszna słabizna. Statki, zbroje i sama idea zupełnie do niczego. Stylizowanie wszystkiego na czasy w uniwersum związane z filmami jest po prostu idiotyczne, ale LA i większość bezmyślnych konsumentów świetnie się bawi przy tej głupocie. Oh well...

Informacje o infantylnym ujęciu PvP i zrobieniu gry dla casuali, bez możliwości kształtowania świata i całą inicjatywą po tronie producentów też nie zaskakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mogłaby się składać z samych filmików. Trailer genialny, pomijając te niektóre błędy stylistyczne. Dla mnie, niedzielnego fana Star Wars, ten trailer na prawdę jest świetny.
A co do samej gry, czekam na gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować