Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep gram.pl - promocje!

55 postów w tym temacie

Dobra. MOTOGP- beznadziejne sterowanie, w demie miałem dopiero 18 miejsce na 20, a mam dośc zwinne palce, dzieci nilu to jedna wielka pomyłka, a reszty nie lubię. Poczekam, czy będą jeszcze jakieś promocje w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę. Silent Storm :D. Przynajmniej jest coś do wykożystania wPLN. Ostatnią większą promocję ze znośnymi grami widziałem ze 4 miechy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety te gry mnie nie interesują. No, ewentualnie Silent Storm, ale nie tak bardzo, żeby kupić ;D Zróbcie promocję na Guild Wars, co....? <przymilnie uśmiecha się i łasi> Na zwykłe nie na Factions of course ;D
PS
CDP mogłoby zrobić taki plebiscyt: Jaką grę chcieli byście mieć w promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 19:34, glizda101 napisał:

CDP mogłoby zrobić taki plebiscyt: Jaką grę chcieli byście mieć w promocji :)


A tłumek forumowiczów po krótkim rozpoznaniu na Allegro odpowiada: "Drogą!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 19:39, Matteos napisał:

A tłumek forumowiczów po krótkim rozpoznaniu na Allegro odpowiada: "Drogą!!!"


Nie rozumiem.... :D Drogą w sensie, że nie-tanią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 19:41, glizda101 napisał:

Nie rozumiem.... :D Drogą w sensie, że nie-tanią??


Popatrz po ile chodzą kolekcjonerskie lub trudno dostępne wydania gier (np WoW). Będziesz miał odpowiedź, na jakie gry było by zapotrzebowanie "promocyjne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady! Dać wam dłoń, to chcecie rękę! Nie podobają się gry z tej promocji? Trudno, może w następnej wam się spodobają. Ale nie liczcie na to, że CDP rzuci Fable 50% taniej niż normalnie. Przynajmniej nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie pecha. S2 + S3 (takie skróty śą w ikonce gry, SS się źle kojarzy) dostałem od was za darno (dzięki!) na Konkurs Gwiazdkowy. Grałem w demko Childerns of the Nile i było nudne, zaś wyścigi nie śą moim ulubionym gatunkiem. Ech, postarajcie się bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie.Toż to oszustwo :))Silent Storm za 22,00 złote,ja płaciłem 59,99 zł.Szczęściarze :))A tak poważnie to brać póki jeszcze jest ta świetna gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować