Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010: Galerie z gier na Kinect

14 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2010 o 15:30, Pile napisał:

Gry wyglądają świetnie. Przy kinectimals, eyepet może się schować ;] Forza też zapowiada
się super.

Gdyby jeszcze kinectimals działał :) Bo pokaz na E3 był wyreżyserowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 15:35, Kaucz napisał:

> Gry wyglądają świetnie. Przy kinectimals, eyepet może się schować ;] Forza też zapowiada

> się super.
Gdyby jeszcze kinectimals działał :) Bo pokaz na E3 był wyreżyserowany.

to samo chciałem powiedzieć, zresztą to jest zgapa eyepeta imo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 15:30, Pile napisał:

Gry wyglądają świetnie. Przy kinectimals, eyepet może się schować ;] Forza też zapowiada
się super.

Nie ośmieszaj się, po prostu ;]

I jakie wsiąść do ferrari, skoro nawet kierownicy nie można poczuć? Chyba za bardzo Wam marketing we łbach pokręcił.

PS. Gram.pl musi ładnie od Microsoftu Polska dostawać w łapki, non stop hypujecie coś od nich i to na ostro. Oczywiście nie mówię, że to źle, ale trudno tego nie zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wiele prezentacji z kinekta wydaje mi się jakby wszystko było reżyserowane, to nie fajnie. Z drugiej strony jednak chciałbym żeby to działało jak to pokazywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 16:13, nVid napisał:

I jakie wsiąść do ferrari, skoro nawet kierownicy nie można poczuć? Chyba za bardzo Wam
marketing we łbach pokręcił.


Większość osób nigdy nie widziała i nigdy widzieć nie będzie wnętrza super aut... do tych jest to kierowane. Fajnie sobie wsiąść do autka po rozglądać się dowiedzieć się o paru ciekawostkach. Ja akurat Ferrari to znam na pamięć prawie każde wnętrze (pomijam te już bardzo stare Dino itd. zresztą nie było czego). Po co dotykać kierownicę, możesz sobie przykręcić do biurka/stołu/stelażu i po dotykać, nie o to tu chodzi, więc mówiąc coś takiego pokazujesz ile masz w sobie maniaka motoryzacji, po prostu niektórych kręci rozglądanie się po wnętrzach, innych ludzi interesuje wystrój wnętrz gwiazd, piłkarzy, polityków, mnie akurat aut.

Dnia 15.06.2010 o 16:13, nVid napisał:

PS. Gram.pl musi ładnie od Microsoftu Polska dostawać w łapki, non stop hypujecie coś
od nich i to na ostro. Oczywiście nie mówię, że to źle, ale trudno tego nie zauważyć.


To do CBA zgłoś jak się nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem kiedyś w F40, najzaj...... Ferrari w historii i jak przypomnę sobie to wnętrze, to przyznam, że nawet mini-lokomotywa, która obwoziła turystów po parku w moim mieście miała ładniejszy kokpit ;) Najładniejszy miała 360 (standardowa), ale też nic specjalnego- powiało mi Fiatem Bravo ;) Z Ferrari od mniej więcej 15 lat jest tak, że lepiej nimi jeździć, niż na nie patrzeć (gdzie się podziała Daytona, California, 288...:/);

A co do odczuć z obcowania z kinectem- średnio mnie ten bajer urzeka, ale skoro ma swoich wielbicieli w osobie maniaków czterech kółek- nawet nie spróbuję negować. Jak ktoś się przy tym poczuje jakby wsiadał do Ferrari, to tylko pozazdrościć i życzyć jak najbardziej udanej zabawy, co tu więcej gadać;

ps: są jeszcze piękne kokpity 599 i od biedy 430, ale ten z 360 był bardziej tandetny i charakterystyczny dla marki- dlatego uznałem go za najładniejszy imo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 16:49, Xjumpaytech napisał:

> I jakie wsiąść do ferrari, skoro nawet kierownicy nie można poczuć? Chyba za bardzo
Wam
> marketing we łbach pokręcił.

Większość osób nigdy nie widziała i nigdy widzieć nie będzie wnętrza super aut... do
tych jest to kierowane. Fajnie sobie wsiąść do autka po rozglądać się dowiedzieć się
o paru ciekawostkach. Ja akurat Ferrari to znam na pamięć prawie każde wnętrze (pomijam
te już bardzo stare Dino itd. zresztą nie było czego). Po co dotykać kierownicę, możesz
sobie przykręcić do biurka/stołu/stelażu i po dotykać, nie o to tu chodzi, więc mówiąc
coś takiego pokazujesz ile masz w sobie maniaka motoryzacji, po prostu niektórych kręci
rozglądanie się po wnętrzach, innych ludzi interesuje wystrój wnętrz gwiazd, piłkarzy,
polityków, mnie akurat aut.

> PS. Gram.pl musi ładnie od Microsoftu Polska dostawać w łapki, non stop hypujecie
coś
> od nich i to na ostro. Oczywiście nie mówię, że to źle, ale trudno tego nie zauważyć.


To do CBA zgłoś jak się nie podoba...

Nie spodziewałem się po Twojej odpowiedzi zrozumienia, lub czegoś sensownego i nie myliłem się. Tzn rozumiem, że to jest rewolucja, że można zajrzeć do środka samochodu? I tylko przy użyciu Kinect, bo już Forza z użyciem pada tego nie oferowała? Możesz poczuć się niczym kierowca samochodu, stojąc przed Xboxem, ale już trzymając od niego pada i grając w Forzę nie? Please...

PS. Kiedyś, na wycieczkę do Chicago, wypożyczyliśmy ze znajomymi Mustanga 2009 (2 lata temu dokładnie). Do wyboru było wiele ekonomiczniejszych i wygodniejszych samochodów, ale darować sobie tego nie mogliśmy. Pasażerowie narzekali na ból pleców, ale na gębach szczerzyły się szerokie uśmiechy. Także, może i w Ferrari nie siedziałem, ale pewną miłość do samochodów mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsens. A nie można wsiąść do tego samochodu... padem? Przynajmniej nie trzeba ruszać głową oO

Tak samo nie rozumiem jak ktoś może preferować trzymanie zaciśniętych pięści w powietrzu i poruszanie nimi od grania w samochodówkę normalną kierownicą do konsoli, albo padem :P

Reszta gier - no comment. To wszystko już było na Wii. Ach, no tak, tyle, że z kontrolerem, co za porażka te kontrolery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować