Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Samochodowy turniej i konkurs!

49 postów w tym temacie

Dlaczego tak malo czasu ;(? Moge sie nie wyrobic ;(., No i jeszcze jeden problem :/. OCZYWISCIE zpaewniacie darmowy transport do rzeczonego kina ;), bo jak nie to ja nie biore udzialu - no dobra. Moze wezme. Ale jak cos to zrzekam sie nagrody ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

W najbliższą niedzielę, 26 marca o godzinie 11, w zabrzańskim Multikinie odbędzie się turniej gier wyścigowych - ToCA Race Driver 3 i Colin McRAE 2005. Do udziału w nim zachęcamy wszystkich miłośników wirtualnych wyścigów, a piątkę takowych mamy szczery zamiar desygnować na oficjalną reprezentację gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "Samochodowy turniej i konkurs!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 18:10, Piotrek K. napisał:

Dlaczego tak malo czasu ;(? Moge sie nie wyrobic ;(., No i jeszcze jeden problem :/. OCZYWISCIE
zpaewniacie darmowy transport do rzeczonego kina ;), bo jak nie to ja nie biore udzialu - no
dobra. Moze wezme. Ale jak cos to zrzekam sie nagrody ;)...


W takim wypadku po prostu nie bierz udziału. Będziemy lali po łapach! Ja to jeszcze nic, ale Soleila... jej się należy bać! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 18:11, Domek napisał:

W takim wypadku po prostu nie bierz udziału.

No - ja myslalem, ze sie to rozumie samo przez sie. Najwyzej na zakonczenie konkursu pokaze co ja bym wyslal na Konkurs. Tak moze byc :>?

Dnia 20.03.2006 o 18:11, Domek napisał:

Będziemy lali po łapach!

Au! Au! No i gdzie mnie po lapach?! Au! AUUUU!!! Zabierzcie ich ode mnie!!! ;)

Dnia 20.03.2006 o 18:11, Domek napisał:

Ja to jeszcze nic, ale Soleila... jej się należy bać! ;)))

Pierwsza prawda mowi, ze z kobietami to nalezy miec przyjazne stosunki. W koncu tylko one przynosza ratunek*** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konkursik niezłt. Już mi świta w główce kilka pomysłów na wózek, ale co z tego. Mieszkam za daleko od Wawy.

PS Było już rozwiązanie konkursu na najleprze hasło reklamowe gram.pl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 18:16, Piotrek K. napisał:

> W takim wypadku po prostu nie bierz udziału.
No - ja myslalem, ze sie to rozumie samo przez sie. Najwyzej na zakonczenie konkursu pokaze
co ja bym wyslal na Konkurs. Tak moze byc :>?

> Będziemy lali po łapach!
Au! Au! No i gdzie mnie po lapach?! Au! AUUUU!!! Zabierzcie ich ode mnie!!! ;)

> Ja to jeszcze nic, ale Soleila... jej się należy bać! ;)))
Pierwsza prawda mowi, ze z kobietami to nalezy miec przyjazne stosunki. W koncu tylko one przynosza
ratunek*** :)


Piotruś,

Jak najbardziej. ;)

A co do konkursu - ten jest skierowany przede wszystkim do Ślązaków i tych, którzy mogą pojawić się fizycznie na turnieju. Czas pokazać się światu, prawda Ekipo gram.pl?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 18:19, Sarafan_Knight napisał:

że nie mieszkam w Warszawie...

Gdyby jeszcze tylko to Multikino bylo w Warszawie ;). Jak wygrasz trzeba sie udac do Zabrza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabrzańskie multikino... sądząc po niektórych komentarzach zastanawiam się, czy ludzia zdają sobie sprawę, że Zabrze to miasto a nie dzielnica Warszawy

A z okazji jesiennego Poznań Game Arena też będziecie wybierać reprezentację? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 18:24, dark master napisał:

Zabrzańskie multikino... sądząc po niektórych komentarzach zastanawiam się, czy ludzia zdają
sobie sprawę, że Zabrze to miasto a nie dzielnica Warszawy


Przecież jeden post niżej przeprosiłem za błąd, więc o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja w wersji forumowej, dla tych, którzy newsy nie zawsze czytają. :)

----

Samochodowy turniej i konkurs!

W najbliższą niedzielę, 26 marca o godzinie 11, w zabrzańskim Multikinie odbędzie się turniej gier wyścigowych - ToCA Race Driver 3 i Colin McRAE 2005. Do udziału w nim zachęcamy wszystkich miłośników wirtualnych wyścigów, a piątkę takowych mamy szczery zamiar desygnować na oficjalną reprezentację gram.pl!

Na tak ważnym jak turniej TRD3 i CM2005 wydarzeniu nie może oczywiście zabraknąć uczestników teamu gram.pl. A kto jest w stanie reprezentować nas godniej niż nasi dzielni Gramowicze? Chcielibyśmy, aby piątka z Was - naszych czytelników - pojawiła się w niedzielę w Multikinie Zabrze i stanęła do walki w imię naszego serwisu (i przede wszystkim świetnie się bawiła - wygrana to wszak kwestia drugorzędna). Wstęp na turniej będzie dla Was oczywiście darmowy. A jako bonus otrzymacie jeszcze uścisk dłoni Waszej Kochanej Justyny (jej słowa! ;)) i po egzemplarzu gry ToCA Race Driver 3 wraz z koszulką gram.pl.

Zanim jednak powalczycie o najwyższe zaszczyty, musicie przejść kwalifikacje w postaci naszego mini-konkursu. To właśnie on wyłonić ma piątkę naszych reprezentantów. Zadanie nie jest trudne. Poniżej widzicie zdjęcie samochodu. Nijakie to takie, bez wyrazu... prawda? Niespecjalnie się nadaje na oficjalny pojazd gram.pl. I tutaj wchodzicie Wy! Weźcie w obroty programy graficzne (choćby najprostsze!) i ozdóbcie samochód tak, by przemienił się w oficjalne auto gram.pl. Z całą mocą podkreślamy, że liczy się przede wszystkim fajny pomysł, wykonanie zaś jest kwestią drugorzędną. Nie przejmujcie się więc, jeżeli nie jesteście bogami Photoshopa. ;)

Do dzieła więc! Zgłoszenia przyjmujemy do godziny 23:59 w najbliższą środę pod adresem konkurs@gram.pl. Zanim wyślecie zgłoszenie upewnijcie się też, że będziecie mogli pojawić się w niedzielę o 11 w zabrzańskim Multikinie. Zanosi się na świetną zabawę w miłym towarzystwie, jeżeli więc nie będziecie mogli skorzystać z zaproszenia - nie zabierajcie szansy innym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować