Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010 - Relacja na żywo z konferencji Sony na gram.pl

55 postów w tym temacie

GT 5 - 2 listopad ... ale to chyba termin dla Ameryki a w Europie kiedy ?
dobre że będzie tor z TopGear , będzie się można zmierzyć ze Stigiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy oni się nauczą, jak się robi prawdziwy show...Przysnęło mi się ze dwa razy ;). Kevin bezcenny, w sumie bez niespodzianek. Masa gier pod 3d i Move, i to gier poważnych. Ceny nowych kontrolerów baaardzo przystępne.

I znowu, jak rok temu, trzeba czekać na konkretne pokazy do TGS...Ech.. zabić to mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem tak na palony na kupienie PS3 ale gdy obejrzałem wczoraj E3 Microsoftu i pokazanie tych ich gier , nowej wersji xbox 360 i Xbox Live w polsce to PS3 spadło bardzo nisko ale gdy jeszcze obejrzałem pokaz Sony na E3 dzisiaj przekonał mnie bardziej do Xbox 360.Szczerze mówiąc pokaz sony był nudny nie licząc pokazu Move który był dosyć śmieszny.Dorosły facet skaczący jak dziecko z czymś świecącym w dłoni :D.Ale kontroler ruchu za bardzo nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tą konferencję czekałem najbardziej...i niestety zawiodłem się ;/ Nic ciekawego nie pokazali. NINTENDO jak na razie najlepsze. Chciałem zobaczyć w akcji God of War : GoS a tu tylko 51 sekundowy teaser. Ehh jest szansa, że samych targach będzie możliwość zobaczenia gry w akcji?

A ogólnie mówiąc najlepszą grą i zarazem największą niespodzianką jest dla mnie Rayman Origins. Powrót do korzeni serii, wygląda to naprawdę super. Obym doczekał się wersji PSP.

Tak na marginesie w tym roku TGS kiedy jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak marudzą na tą konferencje Sony, a mnie się ta konferencja podobała i to nawet bardziej niż konferencja Microsoftu. Było show, były pokazy gier na poziomie, była też niespodzianka w postaci nowego Twisted Metal (przynajmniej dla mnie była to niespodzianka, bo nie śledziłem żadnych przecieków sprzed rozpoczęciem targów), były też i spokojniejsze momenty. Było to wszystko po prostu ciekawie przeprowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować