Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010: Move we wrześniu! Heroes on the Move w drodze!

12 postów w tym temacie

Podobno w tym zestawie PlayStation Eye, kontroler ruchu i nawigacji oraz Sports Champions - 99,99 dolarów nie ma kontrolera nawigacji. Czy ktoś coś o tym wie bo właśnie ten zestaw chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 23:17, Kafar napisał:

Podobno w tym zestawie PlayStation Eye, kontroler ruchu i nawigacji oraz Sports Champions
- 99,99 dolarów nie ma kontrolera nawigacji. Czy ktoś coś o tym wie bo właśnie ten zestaw
chce :)


Właśnie trochę za bardzo to porozdzielali, w praktyce trzeba wszystko kupować odzienie, by kupić 2 pełne zestawy wychodzi sporo kasy. Nieładnie;-) Mam nadzieje że za te 99 dolców jest to co piszą, z drugiej strony trochę tanio jak się spojrzy na te graty sprzedawane oddzielnie :P Choć ponad 300zł (znając euro kursy a nie dolara bo go czesto przekładają fatalnie) to wyjdzie ze 400z! Jakiś koszmar ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2010 o 23:29, Stfforex napisał:

Właśnie trochę za bardzo to porozdzielali, w praktyce trzeba wszystko kupować odzienie,
by kupić 2 pełne zestawy wychodzi sporo kasy. Nieładnie;-) Mam nadzieje że za te 99
dolców jest to co piszą, z drugiej strony trochę tanio jak się spojrzy na te graty sprzedawane
oddzielnie :P Choć ponad 300zł (znając euro kursy a nie dolara bo go czesto przekładają
fatalnie) to wyjdzie ze 400z! Jakiś koszmar ;P


No gdyby zestaw był po 50$ to super. A tak to 80$ czyli około 59euro co daje z niespełna 250 za jeden zestaw. Ale cóż ;) co roku takich rzeczy nie wypuszczają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 00:12, Kafar napisał:

No gdyby zestaw był po 50$ to super. A tak to 80$ czyli około 59euro co daje z niespełna
250 za jeden zestaw. Ale cóż ;) co roku takich rzeczy nie wypuszczają :P


Właśnie gdyby zestaw był po 50$. A tak po co mi sam Move bez kontrolera ruchu bez którego niewiele zdziałamy w grach?;-) Taki pic na wodę. Tylko niech to kosztuje te 59 euro;-) Bo ja ich przelicznika się boje gdy nie raz było to w USA coś 12 dolców to w europie 12 Euro :P
Fakt co roku tego nie wypuszczają ale jak ktoś (np. ja) chciałby kupić coś takiego dla 2-4 osób to koszmarny wydatek. Trochę się zawiodłem bo za to mam Wii z MASĄ gier :P Kupując produkt Micro może i droższy ale ma od razu ma wszystko w jednym.
Ogólnie trochę mało produktów na start Move.


No i czy nikt na prawdę nie zauważył że Sony zapowiedziało płatne Playstation Plus?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 00:20, Stfforex napisał:

No i czy nikt na prawdę nie zauważył że Sony zapowiedziało płatne Playstation Plus?;P


Oczywiście, że zauważyliśmy.

Jak już pisałem na ircu - gdyby MS zapowiedział teraz zniesienie opłat za grę w sieci, to padłby koronny argument za kupnem PS3 w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 00:20, Stfforex napisał:

No i czy nikt na prawdę nie zauważył że Sony zapowiedziało płatne Playstation Plus?;P


Przeczytaj co daje plus na playstation.com

Plus LBP jak wykupisz po premierze usługi ;P. Ogólnie cieszy mnie ten plus bardzo. Wszystko jest za free plus to dodatkowe usługi. Możesz grać w pełne wersje gier przed ich kupnem aby przetestować np. To jest super. Dodatki za free i zniżki w PSN. Co jak co ale takie rzeczy to ok.

Pamiętasz jak za gold płaciłeś i zdzierali z ciebie za theme ? tu masz theme za free jako użytkownik plusa. :)

P.s. nawet za avatary się płaciło :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 00:23, Furr napisał:

> No i czy nikt na prawdę nie zauważył że Sony zapowiedziało płatne Playstation Plus?;P


Oczywiście, że zauważyliśmy.

Jak już pisałem na ircu - gdyby MS zapowiedział teraz zniesienie opłat za grę w sieci,
to padłby koronny argument za kupnem PS3 w moim przypadku...


Wiemy że kupisz ps3 i wiemy że pograsz z nami przez xlink ;P to nieuniknione młody jedi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 00:39, Kafar napisał:

Plus LBP jak wykupisz po premierze usługi ;P. Ogólnie cieszy mnie ten plus bardzo. Wszystko
jest za free plus to dodatkowe usługi. Możesz grać w pełne wersje gier przed ich kupnem
aby przetestować np. To jest super. Dodatki za free i zniżki w PSN. Co jak co ale takie
rzeczy to ok.


Mnie nie cieszy bo to już nie jest wszystko dla wszystkich. Zniżki jak kupię Plus, bez tego wyjdzie mnie taniej jak coś będę chciał kupić. Nie wierzę że rożne większe DLC będą za free;-) Co najwyżej jakieś pierdółki. Testowanie gier... Brzmi to jak takie trochę lepsze wersje demo :P One są godzinne? To ledwo co zobaczysz, praktycznie jak demo :P Lub szybszy dostęp do wersji demo od innych (skąd o znamy).

Dnia 16.06.2010 o 00:39, Kafar napisał:

Pamiętasz jak za gold płaciłeś i zdzierali z ciebie za theme ? tu masz theme za free
jako użytkownik plusa. :)


Płaciłeś za gold i masz normalną ludzką komunikację między ludźmi obojętnie co robisz i w co grasz (takie proste niby i oczywiste, a sony na to jeszcze jakoś nie wpadło i to sobie cenię bardziej niż jakieś theme za free), więcej rzeczy na Xbox live zwłaszcza wiele fajnych gierek na arcade. Jak Na PS3 wleziesz o złej porze to masz ściąganie się dodatków i innych pierdół w jakimś chorym wolnym transferze. Pamiętam jeden z dodatków ściągał mi się godzinę wieczorem i odpuściłem sobie czekanie bo byłem w 30%. Odpaliłem rano konsolę ściągając w 4 minuty.

Playstation Plus to droższy odpowiednik Xbox Live (50$ za rok o ile się nie mylę) z kilkoma dodatkowymi pierdółkami bez komunikacji na cywilizowanym poziomie. Co jak co to PŁACISZ za ZNIŻKI i PŁACISZ za DODATKI;-) Mam nadzieję że jako dodatek nie uważają tylko dodatkowej czapki w grze :P

A za LPB dziękuję bo obowiązuje to przez ledwo kilka dni i w dodatku nie jest to wersja GOTY :P LPB za free jak kupisz ROCZNY PLUS :P Dziękuję postoję :P

Ogólnie nic rewelacyjnego nie widzę. Wszystkie szumne zapowiedzi i mydlenie oczu zobaczymy jak to będzie miało się do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować