Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lewis: Gra na Xboksie dotychczas kojarzyła się ze spluwami

14 postów w tym temacie

ja sam mam górę pomysłów jak użyć kontroler M$ w grach dla prawdziwych hardkorów :D uważam że świetnie by się sprawdził w grach FPS oraz przygodowych. Ciekawe czy twórcy gier również wykażą się wyobraźnią... jak nie to Natal nada się tylko do gier Arcade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już ludzie słusznie zauważyli możliwości natala w grach są mocno ograniczone przez brak dodatkowego kontrolera odpowiedzialnego za poruszanie się w poziomie. W grach wyścigowych nie ma jak dodawać gazu. W grach FPS nie ma jak się poruszać. Wszystko dzieje się "na szynach". Jedzie sobie wagonik czy płynie inny ponton a ty jesteś ograniczony/-a do skakania w miejscu i machania rączkami. To się sprawdzi w tych grach "ćwiczeniowo-fitnesowych" i densowych. Reszta leży i kwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak ktoś wspomniał- wykopali sobie grób. Ale tak to jest, kiedy się bezmyślnie kopiuje ;). Sony już się przejechało na EyeToy i słusznie założyło, że do prawdziwej gry potrzebne są guziczki. I ta sytuacja nie zmieni się na przestrzeni kolejnych lat.Kamerki jeszcze baaardzo długo nie będą wystarczająco bystre, aby reagować na subtelne ruchy palców, dłoni i całego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm Kinect ma sporo możliwości ale na chwilę wypada słabo na tle konkurencji.
Jak sobie pomyslę że jakiś facet wymachuje pałęczką różową od Sony to tak jakbyś skakał z wibratorem od Palikota to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałem jak byli kojarzeni ze strzelankami i inwestowali w hardcorowych graczy.

Wii stawiało na Casual, a PS 3 na wszystko po za grami. "I forgot, It''s also play games!"
MS chwalił się core grami i świetną usługą internetową, a nie pierdołami, ale teraz to się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować