Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Dead Redemption - termin realizacji zamówień złożonych w sklepie gram.pl

11 postów w tym temacie

gram.pl

Zamówienia na grę Red Dead Redemption (zarówno na Xboksa 360, jak i PlayStation 3) w sklepie gram.pl zostaną zrealizowane nie później niż 28 czerwca. Informacja ta została przekazana nam przez firmę Cenega Poland.

Przeczytaj cały tekst "Red Dead Redemption - termin realizacji zamówień złożonych w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Cenega, kolejny raz daliście pupy. Przynajmniej więcej studentów zda sesje, bo w tym czasie nie będą zajęci rabowaniem banków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie kupiłem swojego egzemplarza Red Dead Redemption. Poczekam aż to całe zamieszanie opadnie, cenega zacznie wysyłać paczki, a może i gram.pl strzeli jakąś fajną promocję. Heh, pomarzyć zawsze można...;) Prędzej czy później jednak na pewno kupię nową grę R*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 15:48, SKIL napisał:

Nervous ja tu nie widzę winy cenegi. Skoro egzemplarzy wyprodukowano ZA MAŁO to co do
tego ma cenega?


To nigdy nie jest wina Cenegi. Winna jest jakaś wyższa siła, która nakazuje Cenedze spartolić KAŻDE wydanie konsolowego hitu w PL. Był o tym odcinek "Z Archiwum X", to wszystko spisek, latające talerze, topiące się statki, niewyjaśnione zniknięcia z magazynów, problemy z tłoczniami, itp. itd. Cholerka, dziwne tylko, że ŻADEN inny wydawca w PL takich problemów nie ma. Chyba ktoś chce się pozbyć Cenegi i stąd opóźnienia premier, brak produktów na półkach sklepowych (oczywiście tylko edycji konsolowych). Ktoś powinien zgłosić to do FBI, może Anderson i Duchovny przyjadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 15:48, SKIL napisał:

Nervous ja tu nie widzę winy cenegi. Skoro egzemplarzy wyprodukowano ZA MAŁO to co do
tego ma cenega?


Za każdym razem mają problemy z premierami i za każdym razem to nie ich wina. Polecam obadać sytuację, jaka miała miejsce z SCIV. Premiera w Polsce ''wyjątkowo nie z ich winy'' o miesiąc później. Dystrybutor nie wie kiedy będzie dostawa i jaka jest przyczyna opóźnienia. Przynajmniej na premierę RDR rzucono parę sztuk. Jedyne co jest pewne to wywindowana w górę cena gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 16:50, Nervous napisał:

> Nervous ja tu nie widzę winy cenegi. Skoro egzemplarzy wyprodukowano ZA MAŁO to
co do
> tego ma cenega?

Za każdym razem mają problemy z premierami i za każdym razem to nie ich wina. Polecam
obadać sytuację, jaka miała miejsce z SCIV. Premiera w Polsce ''wyjątkowo nie z ich winy''
o miesiąc później. Dystrybutor nie wie kiedy będzie dostawa i jaka jest przyczyna opóźnienia.
Przynajmniej na premierę RDR rzucono parę sztuk. Jedyne co jest pewne to wywindowana
w górę cena gry...

W innych sklepach jest już po 230 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już po 28 i dalej cisza. Kiedy wreszcie zamówienia zostaną zrealizowane? Zaczynam żałować, że nie zamówiłem gry z innego źródła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 14:56, Mukata napisał:

Już po 28 i dalej cisza. Kiedy wreszcie zamówienia zostaną zrealizowane? Zaczynam żałować,
że nie zamówiłem gry z innego źródła...


Witam,

Towar miał wjechać wczoraj i byliśmy gotowi na natychmiastową wysyłkę. Niestety tak się nie stało. Powodem były opóźnienia w dostawie od wydawcy do dystrybutora, a zarazem przez to i do nas.

Mamy informację z Cenega Polska, że gra wjedzie na nasz magazyn jutro. Wtedy też niezwłocznie rozpoczniemy pakowanie i wysyłkę.

Przepraszamy za opóźnienie, niestety nie wszystko zależy od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować