Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wuwuzele brzęczą również w sieci

23 postów w tym temacie

Współczuję kibicom, którzy najzwyczajniej w świecie pojechali obejrzeć mecz. Nie wyobrażam sobie jak można wytrzymać taki jazgot przez ponad 90 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest normalne "noise polution" jak tak bardzo chcą hałasu niech sobie pójdą do zamkniętej hali i tak w swoim towarzystwie dmuchają aż im zabraknie dechu... albo stracą słuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jednym z nielicznych, którym to nie przeszkadza. Po prostu oglądam mecz i nie przywiązuje żadnej wagi do tego, czy buczy słabiej, czy mocniej.. niech sobie trąbią ile i jak chcą, mnie to nie wzrusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście wcale te trąbki nie przeszkadzają. Każdy Mundial ma swoją charakterystyczną rzecz (jak np. Meksykańska fala ) tak i te mają. Dzięki nim jest fajna atmosfera na meczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mogą sobie trąbić :D mi tam to nie przeszkadza ale za to poziom gry drużyn grających w tym mundialu wola o pomstę do nieba ;p jednym słowem jest tak wysoki że i polska miała by szanse :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi tam nie przeszkadza. Generalnie kibicom chyba też nie. Można założyć, że dobrze się bawią. Widać było nawet meksykańskie fale tu i ówdzie. Ehh, gdyby tylko ktoś te parę miesięcy temu choćby zasugerował: "Dawaj, jedziemy na mistrzostwa do RPA." Nie zawahałbym się nawet sekundę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są gorsze rzeczy od tego. Na przykład budzik, Justyna Bimber, Jola Rutowicz, globalne ocieplenie i wyciek w Zatoce Meksykańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować