Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kinect działa tylko na stojąco

64 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2010 o 12:21, kodi24 napisał:

> Jacy wy leniwi jesteście... trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi.

Ruchu? Od tego są boiska, parki i sale gimnastyczne. Przed telewizorem się siedzi ;)


Przy telewizorze można nawet jeść, z resztą nikomu nie przeszkadza to, że przy wii lepiej grać na stojąco w gry sportowe. Jak ktoś kupuje kinecta to powinien być na to przygotowany, że jak trzeba ruszyć nogą to trzeba nią ruszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toć mówię- kiedy trzeba to trzeba, ale patenty na zasadzie obsługi interfejsu (przewijanie filmów, fotek itp.), czyli to co najbardziej mi się podobało powinno być możliwe do zrobienia równierz na siedząco, a z tym jest problem. Może na dzień premiery urządzenia tych problemów już nie będzie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 14:21, Czaroxxx napisał:

grać na stojąco w gry sportowe.

Ale przeglądarkę da się spokojnie obsługiwać na siedząco. Jeśli doniesienia IGN się sprawdzą to Natalka będzie wymagała do każdej czynności wstawania. Czyż to nie cudowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest prawda, to tak jakby M$ strzelił sobie z 10 samobójczych bramek. Może i do tego listopada uda im się naprawić te niedoróbki, ale niesmak i tak pozostanie. Jak można chwalić się na filmikach, czymś co nie działa poprawnie? Oni naprawdę myśleli, że testerzy z IGN tego nie zauważą, a gracze się o tym nie dowiedzą? Takie podejście do klientów jest załamujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się spodobało chodzenie po menu bez potrzeby używania pada zmieniać muzyki itp ale jeśli ja mam wstawać by tylko piosenkę zmienić czy zdjęci bodź film przewinąć to porostu jest to bezużyteczne niby do grania ale te gry to raczej gierki nie gry zabawa z kotkiem :/ szkoda miałem nadzieje ze będzie coś porządnego a tu znowu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 14:24, kodi24 napisał:

Toć mówię- kiedy trzeba to trzeba, ale patenty na zasadzie obsługi interfejsu (przewijanie
filmów, fotek itp.), czyli to co najbardziej mi się podobało powinno być możliwe do zrobienia
równierz na siedząco, a z tym jest problem. Może na dzień premiery urządzenia tych problemów
już nie będzie;


Co do tego to wydaje mi się bezsensowne, żeby stać by oglądać zdjęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja im nie wierzę. Dlatego, że na targach tych elektronicznych, co TV i te inne prezentują Natala wykorzystywali do ściszania i podgłaśniania TV i działało, ciekawe dlaczego tutaj miałoby nie rozpoznawać... A no i tam z tego co widziałem to przy każdym TV, żeby zobaczyć efekt były fotele do siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 12:19, Czaroxxx napisał:

Jacy wy leniwi jesteście... trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi.

Niby racja, tyle że ja, gdybym miał konsolę i chciałbym po prostu położyć się na kanapie z padem i sobie pograć, to bym był wkurzony, że muszę wstać żeby obsługiwać menu. Od początku byłem do tej zabawki sceptycznie nastawiony, i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli to rzeczywiscie byloby prawda (w co wole watpic) to... MS zalicza mega faila i nic Kinecta nie wybroni. A tak sie fanbojsy jaraly, ze beda mogli siedziec na kanapie i obslugiwac menu machajac rekoma ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować