Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak będziesz wyglądać grając przez Kinect

21 postów w tym temacie

Wziąć założyć jakieś obciążenia na ciało podczas gry a''la Son Goku i na siłownię nie trzeba iść :P W sumie fajna byłaby to alternatywa - pograsz sobie godzinę przed snem i padasz na gębę :D Przynajmniej Amerykańcom będzie się chciało w końcu tyłek ruszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W to bym na pewno nie grał.

Jeżeli chodzi o kinect i ewentualny zakup to jest zadanie micrososftu aby mnie do niego przekonać. Tylko czekać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 17:52, Qorpos napisał:

Widząc takie filmiki ciesze się,że jednak mam PS3 a nie X360:)


fakt, zamiast ruszac rekoma w powietrzu bedziesz wymachiwac rekoma z dwoma wibratorami w reku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi tylko, czy Wujek Steve już zapowiedział, ile za Natala (tak, nadal będę korzystał ze starej nazwy) trzeba będzie zapłacić? Na serio pytam, bo jakoś ostatnio nie śledzę tych wszystkich nowinek, przez E3 za dużo tego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 18:15, gogowitczak napisał:

powiedzcie mi tylko, czy Wujek Steve już zapowiedział, ile za Natala (tak, nadal będę
korzystał ze starej nazwy) trzeba będzie zapłacić? Na serio pytam, bo jakoś ostatnio
nie śledzę tych wszystkich nowinek, przez E3 za dużo tego ^^

http://www.gram.pl/news_8Q7lHe21_E3_2010_Znamy_cene_Kinect.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat ma EyeToya na PS3 i grałem u niego trochę, i dla mnie to całe machanie rękami przed TV to jakaś pomyłka... Move prezentuje się dużo lepiej niż Kinect (Natal brzmiał lepiej niż Kinect).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego odrazu większy sukces przepowiadałem MOVE, a jeżeli ktoś nie wie dlaczego to obejżyjcie pare razy wideo
zamieszczone powyżej i pomyślcie co powiedziałby normalny człowiek gdyby was zobaczył przez okno.
Pozatym Move może być używany w każdej pozycji więc hmmmmmmmm sami sobie odpowiedzcie co będzie lepiej
wyglądało: skakanie jak opętany czy wygodne siedzenie na kanapie grając w Star Wars: The Force Unleashed II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda się idiotycznie, ale to samo mówiło się o Wii. Skreślać coś, co może dawać frajdę, tylko dlatego, że głupio się wygląda robiąc to? Kurde, ale zakompleksieni Ci goście z Cnet Reviews.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 18:53, kotlecik5 napisał:

Mój brat ma EyeToya na PS3 i grałem u niego trochę, i dla mnie to całe machanie rękami
przed TV to jakaś pomyłka... Move prezentuje się dużo lepiej niż Kinect (Natal brzmiał
lepiej niż Kinect).

Podstawową różnicą, pomiędzy EyeToy, a Kinect, jest to, że produkt MS jest w stanie dość (bardzo) precyzyjnie określać "głębię", przy użyciu 2 kamerek przeznaczonych tylko do tego - w obecnych grach jeszcze tego nie widać (chyba, musiałbym sam zagrać), ale daje to IMO spory potencjał.

A gdybym sie przejmował co o mnie ludzie myślą, jak mnie widzą grając, to nigdy bym na matę do DDRa nie stanął, ani nie zagrał w żadną grę na Wii, ani w Guitar Hero. A co do "zaglądania przez okno": zawsze wyznaje zasadę "niech się wstydzi ten, kto widzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 18:23, Lucas_the_Great napisał:

> powiedzcie mi tylko, czy Wujek Steve już zapowiedział, ile za Natala (tak, nadal
będę
> korzystał ze starej nazwy) trzeba będzie zapłacić? Na serio pytam, bo jakoś ostatnio

> nie śledzę tych wszystkich nowinek, przez E3 za dużo tego ^^
http://www.gram.pl/news_8Q7lHe21_E3_2010_Znamy_cene_Kinect.html


pfffff 150$ czyli u nas 600 zł. Zdecydowanie za dużo. Osobiście spodziewałem, się, ze cena nie przekroczy 100$ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się rozsiądę z PS Move wysadzanym diamentami przed wysadzanym dimentami kinem domowym w dziurawych skarpetkach- też będę wyglądał jak idiota. Kwestia interpretacji ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować