Zaloguj się, aby obserwować  
Hartus

Telewizja Internetowa

5 postów w tym temacie

Witam. Zakładam temat bo istnieją tylko o zwykłej telewizji, a to już inna sprawa.

Mam pytanie do Was. Nie posiadam TV, a mundial leci więc znalazłem wiele stron transmitujących mecze przez internet. Czy to jest darmowe? I na jakiej zasadzie to działa? Na tej samej co niedawne relacje z E3?
I znalazłem też stronę, na której można oglądać wiele programów typu Polsat, TVN itp. Czy ktoś tego używa?

PS - Nie mam na myśli programów typu Ipla tylko TV na stronach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie siedze za granica i chcialbym polska telewizje poogladac a w szczegolnosci zobaczyc euro. Znacie jakas fobra strone internetowa z telewizja? Bo te ktore ja znalazlem nie maja tvp1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 21:29, crash807 napisał:

Obecnie siedze za granica i chcialbym polska telewizje poogladac a w szczegolnosci zobaczyc
euro. Znacie jakas fobra strone internetowa z telewizja? Bo te ktore ja znalazlem nie
maja tvp1...

Na tvp.pl miały być transmisje na żywo ponoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 21:47, szaryczlowiek napisał:

Znam taka strone,nigdy nie uzytkowalem ale slyszalem ze jest dobra.Kanaly masz w zaleznosci
od tego czy ktos go udostepnia,mozesz ogladac za darmo albo wykupujac abonament.

http://weeb.tv/home


No wlasnie tutaj tvp nie ma. A co to tego, ze tvp ma transmitowac mecze w internecie to mimo to i tak chcialbym odbierac tvp bo np chcialbym tez te rozne programy przed meczami ogladac co tam dyskutuja na temat euro itp a w szczegolnosci wszystkie programy na temat euro zobaczyc w piatek a cos mi sie wydaje, ze w internecie beda same mecze. W kazdym badz razie zna ktos inna strone gdzie mozna tvp zobaczyc? Moze byc nawet platna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować