Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Epic: Przedefiniowaliśmy znaczenie słowa co-op na Xboksie 360

12 postów w tym temacie

Co-op to był w Contra na Pegazusie :D oni tylko się podszywają i robią to w 3D :D

btw. mimo wszystko trzeba przyznać że bardzo fajnie się grało w Gearsy z kumplem na podzielonym ekranie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 08:20, arborek napisał:

Co-op to był w Contra na Pegazusie :D oni tylko się podszywają i robią to w 3D :D


Zgadzam się, Co-op w grach jest dużo starszy niż Gears-y oni co najwyżej pomogli przywrócić na niego modę i w sumie to bardzo dobrze bo tego typu rozgrywka jak dla mnie jest najlepszą możliwą. A co do Epic to zobaczymy czteroosobowy co-op z ciekawymi postaciami jest przecież chociażby w Left 4 Dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co-opa to mam na myśli grając w Residenta 5 ;)) Zresztą nie kminię o co chodzi z tą "osobowością"- każda z tych czterech postaci w co-opie będzie miała osobowość gracza, który nią steruje. I jeśli będzie to włażący pod lufę sępiący na fragi sfrustrowany nastolatek, to już nie będzie to, o czym koleś prawi. Gracz musiałby się wczuć w przyrodzoną rolę postaci, którą steruje- wtedy tak;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 09:01, palpatine napisał:

Zupełnie nie trafia do mnie split screen...Ja muszę mieć cały ekran dla siebie. Co-op
jest fajny w 4 osoby, ale online ;).


Jak grasz na 50", to naprawdę nie robi to zbyt dużej różnicy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za coopem online dla 4 osób ale przechodzenie kampanii single player.
Specjalnie podniesiony poziom trudności i jedziemy.

W Gears of War 3 chyba to będzie. Jeśli tak to będzie dobrze.

Chciałbym żeby takie coś pojawiło się też w Uncharted 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak grasz na 50", to naprawdę nie robi to zbyt dużej różnicy... ;)

Oj mimo wszystko robi :P i to sporą. Jak gram sobie online, a potem przychodzi do mnie kolega i gramy sobie na podzielonym ekranie to trzeba się przyzwyczajać :P bo różnica jest i to niemała ;P. Np dzielenia ekranu na 4 sobie nie wyobrażam, może być ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 10:09, qlaker napisał:

Oj mimo wszystko robi :P i to sporą. Jak gram sobie online, a potem przychodzi do mnie
kolega i gramy sobie na podzielonym ekranie to trzeba się przyzwyczajać :P bo różnica
jest i to niemała ;P. Np dzielenia ekranu na 4 sobie nie wyobrażam, może być ciężko.


Paradoksalnie przy większych ekranach gra z podziałem na 4 jest wygodniejsza niż z podziałem na dwa - są zachowane bardziej naturalne proporcje. Poza tym, prosta matematyka - 50" podzielone na cztery części daje 25" na każdy ekran. Większość ludzi ma telewizory o podobnej przekątnej i wciąż mało kto ma zbliżony rozmiarowo monitor.

Ale, oczywiście, mało kto ma też dostęp do 50"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 40 cali i gra mi się na podzielonym ekranie świetnie. Super zabawa. Kiedyś tak grałem na 20" i też było super :D Niedługo wejdzie xbox live to na pewno będę grał w trójkę w 4 0s. co-opie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym powiedział, że co-opa na nogi podniósł ten tryb w Splinter Cell: Chaos Theory - był po prostu genialny, z tym że stosunkowo niewiele ludzi gra w hardkorowe skradanki. Gears of War to gra dla mas ze świetnym co-opem, która sprzedała się w milionach i skosiła mnóstwo nagród, stąd przywrócenie mody na co-opa do mainstreamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować